, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Co w kulturze?Dodaj do Facebook

Co w kulturze?

BARBARA ŚLIŻ
Mamy dla Was kilka interesujących propozycji na spędzenie nie tylko długich zimowych wieczorów. W najbliższym czasie polecamy:
4 grudnia

Goleszów: Międzynarodowy Konkurs Skoków Narcirskich Dzieci i Młodzieży
Wraz z rozpoczętym niedawno sezonem zimowym skoków narciarskich w fińskim Kuusamo rozpoczęły się mniejsze, ale warte uwagi konkursy na małych skoczniach narciarskich. W Goleszowie odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży. Zawody rozpoczną się o godzienie 11:00. Uroczyste wręczenie pucharów nastąpi tuż po zakończeniu konkursu. Komu nie straszna zima zaproszony jest także na treningi młodych skoczków, które można zobaczyć już od 9:30.

Dziubdziub w Wiśle
Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza tego dnia na „Kaczki z Nowej Paczki”. O godzinie 12:00 na Placu Hoffa odbędzie się Mikołajkowe spotkanie zorganizowane dla najmłodszych. W programie imprezy przewidziane są liczne gry i zabawy. Największą atrakcją jest konkurs piosenki dla Świętego Mikołaja. Zapraszamy wszystkie dzieci, razem z opiekunami, którzy w te mroźne dni chcą rozgrzać się razem z „Dziubdziubem”.

Może ostatni taki głupiec, koncert Tomasza Żółtko
Sala widowiskowa w Skoczowskim MDK zaprasza na koncert Tomasza Żółtko. Występ artysty zaplanowany jest na godzinę 18:00, będzie on promował ostatni album ”Może ostatni taki głupiec”. Tomasz Żółtko to muzyk, kompozytor, poeta i publicysta w jednym. Najsłynniejszy utwór ”Kochaj mnie i dotyka”j przez około 30 tygodni gościł w pierwszej dziesiątce Muzycznej Jedynki. Wstęp wolny!

Silesian Soundsystem w Targowej
W Piwnicy w Starym Targu w Cieszynie odbędzie się koncert SILESIAN SOUNDSYSTEM. Zespół tworzący muzykę reggae, inspirowaną nurtami i gatunkami muzycznymi jak reggae roots, dancehall, ragga muffin, a nawet funk nie pierwszy raz gości w Tragowej. Występ rozpocznie się o 21:00. Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w dniu koncertu.

5 grudnia

Ich Troje – konkurs piosenki
MDK w Skoczowie ogłasza nabór uczestników do konkursu w ramach projektu „Ich Troje”. Pierwsze przesłuchanie odbędzie się o godzinie 17:00. Przez dziesięć kolejnych miesięcy organizowane będą rundy konkursowe, z których trójka zwycięzców przejdzie do kolejnej rundy. Profesjonalne jury będzie przesłuchiwało kandydatów, którzy będą musieli pokazać się w repertuarze zaproponowanym przez MDK. Główna nagrodą jest sfinansowanie wzięcia udziału w telewizyjnym programie wokalnym. Zgłoszenia uczestników można kierować pod numer telefonu: 33 479 10 40.

6 grudnia

Magiczny Pyłek na Mikołajki
COK organizuje Mikołajkowe Popołudnie. O godzinie 16:00 zobaczymy spektakl teatralny „Magiczny Pyłek”. Bajka zabierze dzieci w magiczną podróż nie tylko z Mikołajem, ale i innymi sympatycznymi postaciami. Spotkanie z Mikołajem Zapraszamy do Sali koncertowej dzieci w wieku 3-7 lat wraz z ich opiekunami. Ilość miejsc ograniczona, bilety do nabycia w COK.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

piękny wierszyk, szkoda, że nie na temat artykułu. Silesian Sound System ma tu chyba jakiś abonament wykupiony... Kiepskie reggae. Szkoda że Daab już gra, cieszy powrót Izraela, a z nowych kapel polecam Dubska.

A mi się Silesian Sound System podoba, a że z gustami się nie dyskutuje to nie krytykuj! Pozdrawiam

Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich - to jest kulturalne wydarzenie Waszym zdaniem, pomijając literówkę w pierwszym zdaniu? no, dajcie spokój.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama