, czwartek 6 października 2022
Brenna: Gienek Loska Band rozbawił publiczność!
Gienek Loska, gwiazda telewizyjnego show pokazał na scenie swoje prawdziwe oblicze. Wraz z zespołem dał w Brennej niezapomniany koncert. fot. BŚ 



Dodaj do Facebook

Brenna: Gienek Loska Band rozbawił publiczność!

BARBARA ŚLIŻ
Brenna: Gienek Loska Band rozbawił publiczność!

Z rąk organizatorów konkursu Gienek Loska otrzymał kapelusz i ciupagę - każdy wokalista, który wystepuje w Brennej otrzymuje taki zestaw. fot. BŚ


Brenna: Gienek Loska Band rozbawił publiczność!

-Nie ważne gdzie się gra, ważne, by czuć, ze lubi się to, co się robi. Muzykę powinno czuć się wszystkim zmysłami - mówił artysta. fot. BŚ

Niezwykle utalentowany, przy tym skromy, a przede wszystkim potrafiący sprawić, by publiczność szalała na parkiecie. Gienek Loska wraz ze swoim zespołem wystąpił w piątek, 19 sierpnia, w Brennej. Widownia była zachwycona jego koncertem. Kolejka po autografy zdawała się nie mieć końca.
Gienek Loska, gwiazda telewizyjnego show pokazał na scenie swoje prawdziwe oblicze, oblicze prawdziwego rockmana, który z surową barwą w głosie, bez słodyczy potrafi zapomnieć się na scenie, dać z siebie wszystko, by widownia była zadowolona.

Chociaż zabrakło coverów znanych artystów, poza piosenką "You Can't Judge a Book", którą pamiętamy w wykonaniu Loski i Maleńczuka artysta zaprezentował swój repertuar. Zapowiedział kilka utworów, które znajdą się na płycie, która ukaże się już pod koniec września.

Kariera Gienka Loski rozpoczęła się z formacją Seven B. Kiedy Gienek Loska musiał opuścić Białoruś, swój rodzinny kraj pozostało mu granie na jednej z krakowskich ulic. Potem przeniósł się do Warszawy. Dzięki programowi "X Factor" zdobył ogromną popularność. - Widzą państwo co się dzieje za drzwiami, dzięki występowi w programie nasza popularność ogromnie wzrosła. Na koncertach pojawia się znacznie więcej ludzi niż przed "X Factorem". Każdy występ różni się od siebie, każdy jest wyjątkowy. Nie ważne gdzie się gra, ważne, by czuć, ze lubi się to, co się robi. Muzykę powinno czuć się wszystkim zmysłami, dzięki temu można sobie dużo wyobrazić - mówił po koncercie Gienek Loska.

Z każdą piosenką na scenie i pod sceną było coraz lepiej. Zespół każdym kawałkiem bardziej rozkręcał publiczność. Choć wśród uczestników znalazły się także osoby, którym występ i głos artysty nie podobał się, to jednak nie zaważyły one na całości koncertu. Drobne problemy z nagłośnieniem także nie zaważyły nad tym, by fani poczuli, jak wokalista bawi się dźwiękiem, jaką radość sprawia mu obcowanie z publicznością i występy na scenie. - Uważam, że Gienek ma wewnętrzną siłę, wewnętrzną chęć do grania, a mi tacy ludzie imponują. Po programie dopiero zauważyłam jego talent, wcześniej nie miałam styczności z tego rodzaju muzyką, to nie są moje klimaty, ale chciałam się przekonać jaki Gienek jest podczas koncertów. Dlatego tu jestem - komentowała Patrycja Matuszczyk z Sosnowca.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

,

To był świetny koncert i na długo zostaną w mej pamięci. Bardzo spodobało mi się zmniejszanie dystansu między wykonawcą a publicznością.

Cenię sobie Kubę i to bardzo. Dobrze powiedział Gienkowi, ale on nie przegrał. Nie "zeszmacił" się tak, jak inne gwiazdeczki. Mimo wszystko pozostał sobą. Sodówka nie uderzyła mu do głowy, przynajmniej nie było tego widać na tym koncercie.

dziękujemy!

że czy wygra, czy nie X Factor, to będzie wielkim przegranym. Kuba, to mimo bezczelności chamstwa, bardzo mądry człowiek

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama