, sobota 21 maja 2022
Artur Andrus wystąpi w Wiśle (konkurs)
Artur Andrus - redaktor Trójki, prowadzi "Powtórki z rozrywki", co jakiś czas występuje w roli konferansjera podczas imprez kabaretowych. Fot. Dominik Kotowski (Paté Media) Dodaj do Facebook

Artur Andrus wystąpi w Wiśle (konkurs)

Artur Andrus po raz kolejny odwiedzi nasz region. Tym razem wystąpi w wiślańskim Kinie \"Marzenie\". Czy wyłapał już tutejsze \"perełki absurdu\"? Z pewnością przekonamy się o tym 24 maja.
Redaktor Trójki, prowadzi "Powtórki z rozrywki", co jakiś czas występuje w roli konferansjera podczas imprez kabaretowych. Artysta kabaretowy, to jego imię nosi posterunkowy ze sztuki "Trąbka dla gubernatora" kabaretu Potem. Z zamiłowania poeta, autor wielu tekstów piosenek. Wreszcie komentator "Szkła kontaktowego".

- Z Cieszynem zaprzyjaźniłem się poprzez piosenkę. Od pewnego momentu stał się on dla mnie ważny. Od kiedy zaśpiewałem piosenkę, która tak wysoko wdarła się w rejony przebojów, pomyślałem, że nie wypada, żebym nie wiedział nic o tym mieście. Przez przypadek trafiłem w tę piosenkę, ale to jeden z milszych przypadków - mówi Artur Andrus. Od tego czasu coraz częściej gości na naszym terenie, a na jego koncerty przychodzą tłumy fanów.

Podczas ostatniego występu Artura Andrusa teatr im. Adama Mickiewicza pękał w szwach. Koncert w Wiśle zapowiada się równie obiecująco. Artysta wystąpi w wiślańskim kinie "Marzenie" 24 maja o godzinie 18.00. Bilety w cenie 25 złotych są do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury.

PISALIŚMY: Artur Andrus: Nie zostanę burmistrzem CieszynaUwaga! Konkurs!

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Artura Andrusa!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert Artura Andrusa ufundowane przez Wiślańskie Centrum Kultury.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie:W jakim spektaklu Teatru Syrena bierze udział Artur Andrus?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Zaproszenie będzie do odebrania w Wiślańskim Centrum Kultury.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama