, piątek 29 września 2023
Wygraj bilety do kina 5D (konkurs)
„Planet zwierząt” porusza aktualne tematy dla dobra Ziemi. fot. www.kino5dextreme.pl Dodaj do Facebook

Wygraj bilety do kina 5D (konkurs)

Stara kopalnia, historia Polski, głębiny oceanu, a może tropikalne dżungle? Dzisiaj do wygrania podwójne zaproszenie do Kina Extreme w Bielsku Białej. Może uda Wam się zdobyć prezent dla Waszego dziecka?
W konkursie organizowanym na łamach portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy bilety na dowolnie wybrany seans w bielskim kinie 5D. Projekcje, na które można się wybrać to: "Koty i Duchy", "Animowana Historia Polski", "Podróż do wnętrza ziemi" oraz "Planeta zwierząt”. Nagrodę ufundowało bielskie kino Extreme.

Poza doskonałą animacją i niesamowitymi efektami specjalnymi najnowszy film "Planet zwierząt" porusza jakże aktualne tematy dla dobra Ziemi. Ocieplenie klimatu, nadmierne połowy, czy rabunkowe karczowanie lasów tropikalnych przedstawione w interesujący sposób z pewnością są niezapomnianą lekcją przyrody dla młodego widza.

Fundatorem nagrody jest Kino Extreme.

Uwaga! Konkurs!

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak długo trwa film "Planeta zwierząt"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina Extreme w Bielsku-Białej.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

nie zawracajcie głowy, w stylu 5D!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama