, piątek 29 września 2023
Wiślanie z Minimax podziękują Małyszowi (konkurs)
Markolm Band powstał pod koniec 2009 roku. fot. Nikki Setnik Dodaj do Facebook

Wiślanie z Minimax podziękują Małyszowi (konkurs)

BŚ, MK
Wiślańskie trio Markolm Band zagra w najbliższą sobotę na rynku w Wiśle, w ramach imprezy \"Wisła Adamowi Małyszowi\". Już dziś na naszym portalu możecie wygrać płytę \"Minimax.pl 6\" wraz z autografami.
- Gramy o 14.00 dla osób, których upodobania muzyczne będą bardzo różne, stąd będzie to lekki koncert. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, w której pod wpływem naszej muzyki rodzice zabierają dzieci i uciekają do parku - mówi lider zespołu Marek Krakowski. - Naprawdę, testowałem to niedawno, śpiewając piosenkę "Pies" mojej babci. W tej piosence śpiewam falsetem, w moim przypadku przypomina to wycie psa. Babcia powiedziała mi, że jeszcze nigdy tak ładnie nie wydobywałem z siebie głosu - uspokaja Krakowski.

Wiślańskich artystów czeka trudne zadanie - przed nimi wystąpi zespół Pectus, nagradzany m.in. na festiwalach w Opolu i Sopocie. Co na to Markolm Band? - Emocje są, ale trzeba do tego podejść na spokojnie. To koncert, a nie konkurs. Publiczność będzie tak różnorodna, że nie wolno się nastawiać na spełnienie oczekiwań wszystkich obecnych – komentuje Krakowski.

Przypomnijmy, zespół rozpoczął działalność pod koniec 2009 roku, pierwszy koncert zagrali w ubiegłym roku w Cieszynie. Ich popularność z dnia na dzień staje się coraz większa. Dowód? W lutym ukazała się płyta "Piotr Kaczkowski poleca - minimax pl 6" wydana przez Polskie Radio, na której ukazał się utwór "1001 muśnięć" - erotyk w klimacie Hendrixa.

PISALIŚMY: Markolm Band z Wisły na najnowszej płycie "Minimax.pl" radiowej TrójkiUwaga! Konkurs!

Do wygrania są dwie płyty debiutów Piotra Kaczkowskiego ufundowane przez zespół Markolm Band.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji odpowiedź na pytanie: Co znajduje się na stole w drugiej zwrotce utworu "1001 muśnięć"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w redakcji naszego portalu.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama