, czwartek 25 lipca 2024
Powietrzne fantazje w Wiśle i Ustroniu (konkurs)
Cyrk Korona po raz kolejny odwiedzi tutejsze regiony. Tym razem cyrkowcy wystąpią w Wiśle i Ustroniu. fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Powietrzne fantazje w Wiśle i Ustroniu (konkurs)

BŚ, mat.pras.
Multimedialne widowisko łączące w sobie akrobatykę, sport, taniec, kaskaderskie ewolucje, pokazy zwierząt oraz muzykę to elementy najnowszego programu Cyrku Korona. Akrobaci będą fruwać nad głowami widzów zapewniając moc wrażeń przez ponad dwie godziny. Tego nie można przegapić!
W programie m.in. występ clowna Mr. Chapa, finezyjny numer łączący w sobie pokaz szczudlarski i powietrzne ewolucje w wykonaniu 7-letniego Saszki z „Mam Talent”, pokaz zwierząt egzotycznych (wielbłądy, dromadery, zebry afrykańskie, lamy, oraz małpy i kuce), taneczna inspiracja, sztuki magii w wykonaniu iluzjonisty. Dla osób mających silne nerwy odbędą się akrobatyczne pokazy kaskadera na motocyklu. W widowisku udział weźmie także Ssnake. Znany z widowni cyrkowiec zaprezentuje powietrzne ewolucje w sieciach.

Cyrk Korona odwiedzi najpierw Wisłę. W środę, 6 lipca o godzinie 17.30 na ulicy Rzecznej rozpocznie się pokaz cyrkowców. Następnego dnia ekipa przeniesie się do Ustronia, by o tej samej porze na stadionie KS Kuźnia zabawić zgromadzoną publiczność.

Więcej informacji na temat Cyrku Korona na stronie: www.cyrk-korona.com.pl. Rezerwacje biletów można składać pod numerem telefonu: 728-31-99-66.

Foto

fot. materiały prasowe

UWAGA KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa kompletne zaproszenia na program "Powietrzne fantazje", ufundowane przez Cyrk Korona. Jedno zaproszenie obejmuje dwie osoby dorosłe oraz dziecko.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W jakim terminie obchodzony jest Światowy Dzień Cyrku?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane, numer telefonu oraz miasto, w którym chcą Państwo zobaczyć występ Cyrku Korona.

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie Cyrku Korona.

Foto

fot. materiały prasowe

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Saszka to dziewczynka :]

hasło brzmiało: cyrk jest śmieszny, nie dla zwierząt...

Cyrk nie jest śmieszny dla zwierząt.

Może by tak podać cenę biletów?

przecież była wielka ogólnopolska akcja klubu "Gaja" pt "Zwierzę nie jest rzeczą", głosowano nawet w Sejmie ustawę...rzeczywiście nie sprawdzałem, jak jest teraz - jeżeli tak, jak piszesz, tym gorzej...dla zwierzat

oszi nieprawda - w B-Białej co roku występuje np. Cyrk warszawa który ma w w swoim programie występy zwierząt. Przeczytałeś gdzieś plotę i powielasz a nawet nie sprawdzisz źródła

zwierzęta ładnie się prezentują ale podczas tresury się meczą - do Bielska-Białej maja np przykład wjazd tylko cyrki bez zwierząt...więc GC wpisuje się w reklamę aktywności, która wiąże się niestety z procederem męczenia naszych braci mniejszych...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama