, sobota 13 sierpnia 2022
"Piaf - Uwierzyłam miłości, milordzie!" w Teatrze CST - do wygrania  podwójne zaproszenie!
Dla czytelników portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na recital ufundowane Teatr CST. Fot. ARC Dodaj do Facebook

"Piaf - Uwierzyłam miłości, milordzie!" w Teatrze CST - do wygrania podwójne zaproszenie!

Recital Katarzyny Dendys-Koseckiej wystawiany był już na deskach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Reżyserii podjął się Kuba Abrahamowicz. W najbliższą sobotę cieszyńska publiczność będzie miała okazję śledzić losy Edith Piaf.
Katarzyna Dendys-Kosecka wcielając się w rolę Edith Piaf zadaje podstawowe pytania o wymiar szczęścia, wielkość nieszczęścia i trwałość ludzkiej duszy. Dendys-Koseckiej towarzyszyć będzie przy pianinie autor aranżacji wszystkich piosenek Tomasz Pala.

"Piaf" to sztuka o płomiennej miłości, rozkoszach zakochania, słodyczy romansu i niewyobrażalnym koszmarze istnienia dla sceny i na scenie.

Muzyczny monodram "Piaf - Uwierzyłam miłości, milordzie!" odbędzie się w sobotę, 26 lutego, o godzinie 19.00. Bilety dostępne są w Centrum Informacji Miejskiej w Cieszynie w cenie 25zł. Można także dokonać rezerwacji mailowej: teatrcst@interia.pl.

Uwaga! Konkurs!

Wygraj bilety na premierę "Piaf – Uwierzyłam miłości, milordzie!"

Dla czytelników portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na recital ufundowane Teatr CST.
Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji odpowiedź na pytanie: W którym roku założony został w Cieszynie Teatr CST (noszący pierwotnie nazwę Cieszyńskiego Studia Teatralnego)?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.
Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Zaproszenie będzie do odebrania w Teatrze CST w dniu recitalu przed spektaklem.

POLECAMY: Konkursy w portalu gazetacodzienna.pl

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Koncert naprawdę super, Kasia Kosecka w tej roli rewelacyjna, wiedzą o tym wszyscy którzy oglądali jej koncerty w Brennej i Górkach Wielkich

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama