, środa 24 lipca 2024
OlzaFEST rusza już 15 lipca! (konkurs)
W piątkowy wieczór podczas OlzaFEST wystąpi m.in. Grubson. Fot. mat. pras. Dodaj do Facebook

OlzaFEST rusza już 15 lipca! (konkurs)

Czołówka polskiego rapu nad Olzą? Już w piątek rusza OlzaFEST, jedno z największych transgranicznych wydarzeń sportowo-kulturalnych. Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie Grubson, najbardziej doceniony artysta 2011 roku.
Cieszyńskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Trotyl po raz kolejny w tym roku organizuje imprezę, która ma szansę na stałe wpisać się w kalendarz wydarzeń miasta.

W marcu członkowie stowarzyszenia bawili się podczas "Trzech Kolorów", w piątek ruszają z festiwalem OlzaFEST. Impreza kierowana do mieszkańców miast po obu stronach Olzy ma na celu promocję regionu. Nie tylko jego tradycyjnych wyrobów, ale przede wszystkich osiągnięć sportowo-kulturalnych.

W piątkowy wieczór w Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpią gwiazdy rapowej polskiej sceny muzycznej. Wspomniany Grubson przygodę z hip-hopem rozpoczął na początku lat 90-tych. Jego kariera rozwinęła się w oszałamiającym tempie. Na koncerty przychodzą tłumy fanów. Artysta w Cieszynie będzie promował swój najnowszy krążek "Coś więcej niż muzyka". Podczas OlzaFESTu publiczność będzie miała okazję wysłuchać także Rahima, producenta i wydawcę współpracującego m.in. z Paktofoniką. W hali wystąpi również Bob One, Sot i Minix. Na mieszkańców czeka więc mnóstwo dobrej muzyki!

Początek festiwalu o godzinie 18.00 w piątek, 15 lipca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie. Bilety do nabycia w dniu imprezy w cenie 35 zł, bądź w przedsprzedaży w cenie 30 zł w cieszyńskim Chromie.Uwaga! Konkurs!

Wygraj zaproszenia na festiwal OlzaFEST!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest 5 wejściówek na festiwal OlzaFEST, ufundowanych przez Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Trotyl.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się wydany 19 sierpnia 2009 roku album Grubsona?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Wejściówki będą do odebrania przy wejściu na Halę Widowiskowo-Sportową, w dniu imprezy.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

w sumie to chyba pierwsza taka koncertowa impreza na hali

...

Rap to biznes.. .Hip Hop to kultura...

Hiphop to kultura a rap jest jego częścią.
polecam: Eldo, Fenomen, Abradab, GrubSon, Grammatik, Zawodnik.

czy chodzi o słynne Lodowisko Dla Kotów Rasowych?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama