, piątek 29 września 2023
Kino Piast: Kac Vegas w Bangkoku (konkurs)
Kac Vegas w Bangkoku, do oglądania w Cieszynie, codziennie do 28 lipca. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Kino Piast: Kac Vegas w Bangkoku (konkurs)

Bijąca rekordy popularności pierwsza część przygód Phila, Stu, Alana i Douga doczekała się kontynuacji. \"Kac Vegas w Bangkoku\" to kolejna, pełna niesamowitych i absolutnie niewiarygodnych przygód opowieść o czwórce przyjaciół. Kino Piast ufundowało dla Czytelników portalu gazetacodzienna.pl podwójne zaproszenie na ten seans.
Mając ciągle w pamięci ostatni wieczór kawalerski Stu, dla swojego bezpieczeństwa, postanawia skromnie pożegnać się z wolnością. Po uroczystej kolacji dla gości weselnych ma nadzieję wypocząć w hotelowym pokoju, by następnego dnia z czystym sumieniem móc wziąć ślub.

Przekorny los ma jednak co innego w planach. Stu wraz przyjaciółmi i bratem przyszłej panny młodej urządzają ognisko na plaży. Wieczór nie miał trwać długo. Życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. Rano mężczyźni budzą się w Bangkoku. Historia lubi zataczać koło. To, co zdarzyło się w Vegas poszło w niepamięć, ale to, co dzieje się w Bangkoku, przechodzi ludzkie pojęcie.

Rzadko zdarza się tak, by sequel był lepszy niż pierwotna wersja. Tym razem jednak jest inaczej. "Kac Vegas w Bangkoku" dorównuje pierwszej części, momentami film okazuje się nawet bardziej zabawny.

"Kac Vegas w Bangkoku" emitowany będzie codziennie, do 28 lipca w kinie Piast o godz. 18.00, 20.00. Cena biletu 16 zł.

Uwaga! Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na film "Kac Vegas w Bangkoku". Nagrodę ufundowało cieszyńskie kino Piast.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Który ze sławnych bokserów zagrał samego siebie w filmie "Kac Vegas w Bangkoku"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina Piast.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dziękuję za informację - w takim razie skorzystamy w sierpniu

Harry Potter to szatański wynalazeki, rację miał paterek S. od Marii Magdaleny, że zabronił go puszczać w Cieszynie.

napiszcie chociaż imię, kto wygrał ten konkurs.

Najnowsza część przygód Harry`ego Pottera nie była wyświetlana w cieszyńskim kinie premierowo, ponieważ w dniu premiery tego filmu (15.07.2011) w naszym kinie wyświetlane były filmy w ramach festiwalu filmowego "Wakacyjne Kadry 2011". Warunki dystrybutora są w tej kwestii bezwzględne. Jeżeli nie możesz wyświetlać filmu w dniu premiery, czekasz na kopię, aż ta zwolni się po innych kinach premierowych.
Dodam tylko, że nie mamy wpływu (my osoby pracujące w kinie "Piast") ani na termin premiery filmu o Harrym Potterze, ani na termin trwania festiwalu "Wakacyjne Kadry".
Natomiast Harry Potter zawita do Cieszyna najprawdopodobniej w sierpniu.
Pozdrawiam!
Marek Mendroch

chce się utrzymać nie puszczając w momencie premiery takich hitów kasowych jak np. najnowsza część Harrego Pottera? Kinem studyjnym nie jest i nie będzie, więc z czegoś musi się utrzymywać...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama