, poniedziałek 15 lipca 2024
Zaolzie: Nowa dyrektor Izby
Magdalena Holeksová. fot. ceskatelevize.cz Dodaj do Facebook

Zaolzie: Nowa dyrektor Izby

GL/ER
Wybrany na ostatnim walnym zgromadzeniu zarząd Czesko-Polskiej Izby Handlowej na czele z prezesem Jerzym Cienciałą uchwalił, że nową dyrektor biura Izby zostanie Magdalena Holeksová.
Holeksová to absolwentka wydziału ekonomiki i margetingu Wyższej Szkoły Zarządzania w Ostrawie oraz germanistyki w Białymstoku. Jest znaną na Zaolziu reporterkę wiadomości w języku polskim „Report”. Często współpracowała przy realizacji materiałów z TVP3 Katowice.

Pytana o plany odpowiedziała: — Chcę zmieniać wizerunek Izby na nowoczesny i dynamiczny. Zamierzam też przeprowadzić dogłębną analizę czeskiego i polskiego rynku, i właśnie w ich aspekcie wyznaczyć właściwe miejsce Izby i odpowiednią dla niej strategię marketingową.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Szkoda tylko ze do tej ważnej informacji o nowej pani dyrektor zdjecia nie dołaczono bo to bylaby dopiero reklama !! Na Pania dyrektor az milo popatrzec,czarujaca kobieta :)) Naprawdę

Zdjęcie dodane na specjalne życzenie.

no to miło ;)

Czy to wybory miss? Wtedy faktycznie wygląd jest baardzo ważny ;-)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama