, niedziela 14 lipca 2024
Urząd otwiera drzwi pracodawcom
Anna Stefaniak-Bacza, szefowa PUP w Cieszynie, zaprasza pracodawców na spotkanie doradcze ze swoimi urzędnikami. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Urząd otwiera drzwi pracodawcom

ER
Instytucja szkoleniowa CTC Polska oraz Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie zapraszają na Dzień Otwarty Urzędu Pracy dla Pracodawców 26 lutego (wtorek) w godzinach 10.00–14.00 do Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości.
Pracodawcy, który odwiedzą w tym dniu urząd pracy uzyskają informacje jak pozyskać pracownika z urzędu pracy, bezpłatnie przeszkolić kandydata, uzyskać zwrot ok. 13500 zł na wyposażenie nowego stanowiska pracy, otrzymać refundację części kosztów wynagrodzenia osoby bezrobotnej do kwoty ok. 600 zł miesięcznie czy otrzymać dotację z Unii Europejskiej na rozwój firmy i nowe inwestycje.

Dzień Otwarty dla Pracodawców realizowany jest w ramach projektu „Urząd pracy partnerem dla pracodawców - modernizacja systemu współpracy publicznych służb zatrudnienia z pracodawcami” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

moja żona przez trzy lata nie dostała ani jednej oferty pracy..., kiedy była zarejestrowana w tym niby urzedzie pracy....pracę znalazła sobie sama...miała problemy z dostaniem sie na szkolenia organizowane przez w/w "urząd"-mając 27 lat usłyszała:"jest pani za stara na takie szkolenie..."
no coments.......
P.s.
W Cieszynie takie podejscie nie dziwi...ostanio pilnie potrzebowałem paszport (nagły wyjazd),w urzędzie paszportowym w Bielsku-Białej zostałem tak obsłużony że przecierałem oczy ze zdumienia-pełen profesjonalizm,wysoka kultura i ZROZUMIENIE petenta....w Cieszyńskich urzedach tego nie uświadczy....(no jest jeden wyjątek-panie z Wydziału Komunikacji...)

Redaktorze!! Pod zdjęciem bład. Spotkanie doradcze , lub doroczne - nie "doracze" - więc jakie?

a co to? Promocja Pani Baczy?

Siły Urzędów Pracy rosną odwrotnie proprcjonalnie do procentu bezrobocia. Perpetum mobile.

jeszcze trochę , a będziemy mieli taką samą narośl biurokratyczną co w Bruxeli...?

Kolejne bicie piany by uzasadnić istnienie Zamku. Od 14 miesiecy nie otrzymałem z Urzędu Pracy w Cieszynie żadnej propozycji pracy, mimo iż jestem zarejestrowany i posiadam nienajgorsze kwalifikacje i wykształcenie; języki, obsługa komputera, doświadczenie itd. W kawiarence internetowej w Urzędzie Pracy, w ulubionych nie ma ani jednej strony dotyczącej portalu dla poszukujących pracy, w historii nie ma śladu otwierania takich stron. Są za to ślady otwierania stron o żabach i horoskopów. A komputerow jest tam 5!!!! Instytucja kpina, by nie powiedzieć przestępcza, bo nie spełniająca statutowych zadań

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama