, piątek 27 stycznia 2023
Naucz się krytykować pracowników
Anna Kańska-Górniak zaprasza na kolejne spotkanie w Klubie Przedsiębiorcy. fot. ER Dodaj do Facebook

Naucz się krytykować pracowników

ER
Jak motywować, jak krytykować pracowników — tego oraz wielu innych rzeczy przydatnych w prowadzeniu biznesu będzie się można dowiedzieć podczas najbliższego spotkania w cieszyńskim Klubie Przedsiębiorcy.
Bezpłatne spotkania skierowane do właścicieli firm organizuje Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie. — Projekt, który jest współfinansowany z budżetu województwa śląskiego, ma na celu wzmocnienie lokalnej gospodarki, pogłębienie profesjonalizmu przedsiębiorców oraz stanowi wsparcie dla firm — mówi pomysłodawczyni klubu Anna Kańska-Górniak. Dotychczas uczestnicy Klubu Przedsiębiorcy mogli wziąć udział w zajęciach, podczas których dowiadywali się m.in. jak oszczędzać w firmie, jak budować wizerunek i strategię przedsiębiorstwa, czy jakie pracodawca ma prawa i obowiązki.

Kolejne spotkanie pt. „Psychologia i motywowanie pracowników” obejmie zagadnienia konstruktywnej krytyki, odpowiedniej motywacji oraz różnorodności w stylach zarządzania. Janusz Buzek, partner zarządzający firmy doradczo-ekonomicznej w Katowicach i członek Śląskiego Stowarzyszenia Firm Konsultingowych, a przede wszystkim specjalista w zakresie technik negocjacji i wywierania wpływu w kontaktach handlowych omówi style zarządzania, zasady pozytywnego motywowania, czy jak konstruktywnie krytykować pracowników i rozmawiać z nimi. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Zamku 18 lipca o godz. 17.30.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gorąco polecam ! Pan Janusz Buzek robi wrażenie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama