, poniedziałek 11 grudnia 2023
Babska trójka jak Beskidzka Piątka
Chcemy jeszcze bardziej wzmocnić promocję Skoczowa― mówi Janina Żagan. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Babska trójka jak Beskidzka Piątka

DOROTA KOCHMAN
Kobiety rządzące w Skoczowie, Strumieniu i Chybiu doszły do porozumienia i wspólnie chcą promować swój region tak, jak robią to gminy zrzeszone w Beskidzkiej Piątce (Brenna, Ustroń, Wisła, Istebna, Szczyrk).
Skoczów ma uroczy Rynek, szlak sarkandrowski i Kaplicówkę, którą odwiedził Jan Paweł II, Chybie chwali się pięknymi terenami położonymi nad stawami, gdzie można spacerować i jeździć na rowerach, a Strumień przymierza się do budowy fontanny solankowej, pod którą będzie można wdychać jod. Panie rządzące gminami uznały, że promocja każdej miejscowości z osobna nie ma sensu, bo który turysta przyjedzie na np. długi weekend tylko do Chybia i zaproponowały stworzenie nowego produktu, który połączy walory trzech gmin i zatrzyma przyjezdnych na dłużej. Na razie roboczo nazwały swój projekt „Babska trójka".

Dobry przykład dała Beskidzka Piątka, w ramach której od kilku lat promuje się pięć gmin. Tak jest taniej i łatwiej. — Członkowie Beskidzkiej Piątki dzięki zjednoczeniu wiele zyskali, więc będziemy bazować na ich doświadczeniu ― mówi burmistrz Skoczowa Janina Żagan. — Wycieczki coraz częściej odwiedzają nasze miasto, ale chcemy jeszcze bardziej wzmocnić promocję włączając w to profesjonalistów od reklamy ― dodaje burmistrz Skoczowa. Na to trzeba jednak pieniędzy, dlatego do współpracy włączą się również dwie sąsiednie gminy - Strumień i Chybie.

W skoczowskim wydziale ds. funduszy europejskich powstał już projekt promocji trzech gmin. Budżet programu rozwoju i promocji turystyki wynosi 100 tys. zł. ― 85 proc. tej kwoty pochodzić będzie z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego, a 15 proc. z budżetów własnych gmin ― mówi Magdalena Goryczka z wydziału ds. funduszy europejskich skoczowskiego urzędu.
Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ty już nic nie zrobisz bo jesteś niesłowna

Życzliwości- więc życzę sukcesów! Za jakiś czas (przed następnymi wyborami) będzie podsumowanie?

Meny sobie, baby sobie, każden sobie rzepkę skrobie. Nienawiść między cieszyńskimi gminami w nowej formie. Jak tu ma być dobrze? Porozumienia tak, jak najbardziej, trza chwalić. Tylko, jaki jest tego cel. Drogi - NIE. Woda, ścieki - NIE. srodowisko (vide lasy) - NIE. Przedsiębiorczość - NIE. No to o co chodzi? O promocję? Tu się zgina dziób pingwina. O promocję siebie? To rozumiem ale po co tak czarować? Czy WY dalej myślicie że ludzie mają ćwierćmózgi?

Ludzie kogo my wybrali? Ktoś tu już iedyś na tym forum wnioskował aby zakazać pisania o tym co kto z gminnych władców zamierza i jakie ma chęci (mam na mysli pracę) tylko o tym co konkretnie zrobiono i jakie wnioski uzyskały dofinansowanie. Ta tania promocja tych dla mnie trochę dziwacznych Pań do jak mówiła moja babcia się do rz...i ciśnie. U nas w Dębowcu fontanna solankowa jest dawno ludziska przyjeżdżają, , naprawdę choć ostatnio mniej, bo nasza władza chyba nie dostrzega jaka to szansa.Park w centrum Debowca rośnie i jest coraz piekniejszy (mozna by go częściej kosić). Wydawało mi się że to głupi pomysł ale teraz widzę że warto takie rzeczy robić. Strumień zmałpował od Dębowca ale co tam dobre przykłady warto powielać, tylko czemu to tam jest takie drogie? Mnie się zdaje że to raczej Strumień z Dębowcem powinien sie razem solankowo promować a nie baby same siebie.

A może by tak Pani redaktor ze Skoczowa trochę sie potrudziła i zebrała informacje kiero też gmina i do jakich konkursów napisasła wnioski i my by se o tym poczytali i podyskutowali o faktach a nie o picersko-reklamowych pomysłach. To by tez mogło mieć dobrą stronę bo ci leniwi co żadnej kasy nie zdobyli np.Chybie się wtedy wezna do roboty, bo kadencja prędko minie i trzeba się czymś oprócz klęczenia w kościele wykazać. To zaś nima tak moc roboty. Straczy zadzwonić do tych co ty wnioski przyjmują i wszystko bydymy wiedzieć a nie fanzolić fort o jakisich postrzelonych pomysłach.

matka polka

Adik - 10/10!

Popieram Adika

Adik! Pełne poparcie! Szkoda, że nie wiesz, co się wyprawia w Cieszynie! Tam dopiero zarzynają kasę z Unii. Jeszcze wnioski nie wpłynęły a już trąbią o kasie. Taki Haręża na ten przykład. Bije pianę o 900 tys Euro, zobaczę za niedługo, jak się będzie wił, że nie zdążył, by mu się długopis zaciął na za pięć dwunasta.

Adik - the best!!!

Babska trójka - W gronie kobiet najtrudniej o............ słuchacza.

Co mnie zastanawia, to że niczego już nie można zrobić tak po prostu - na wszystko potrzebny jest jakiś fundusz, program, chwytliwe hasło...
Jak robić to robić, a ocenia się po efektach.

Ktoś mądry powiedział: Łatwo komuś raj obiecywać, gdy istnieją obiektywne trudności.

Zróbcie porządek z tą wójciną z Chybia.

6xp3bld-gx31z93-tw6q891c-0 http://urlser.com/?nm4rK#1
free poker
[url=http://urlser.com/?nm4rK#3]cheap auto insurance[/url]
[url]http://urlser.com/?5Nnno#4[/url]
[http://online-poker-mo.lookera.net#5 online poker]
"gambling":http://gambling-mo.lookera.net#6
[LINK http://urlser.com/?DYEVZ#7]insurance quotes[/LINK]
[img]http://victor.freewebhostingpro.com/1.php[/img]

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama