, sobota 1 listopada 2014
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi" .
Przede wszystkim filmowo i muzycznie będzie można spędzić najbliższy weekend w powiecie cieszyńskim. Oprócz nowości w kinach Piast i Central oraz koncertach z okazji zbliżających się Zaduszek, polecamy również ciekawe spotkania w Bibliotece...
Radni wszystkich gmin oraz Powiatu Cieszyńskiego podjęli już uchwały o przyznaniu Lauru Srebrnej Cieszynianki za rok 2014.
Brenna, Hażlach i Strumień otrzymały nagrody i wyróżnienia w konkursie "Piękna wieś województwa śląskiego” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach.
Wczoraj, 27 października, w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego zostały wręczone Nagrody Powiatu Cieszyńskiego im. ks. Leopolda Szersznika w dziedzinie kultury.
15 listopada w Klubie Studenckim Panopticum w Cieszynie odbędzie się specjalny koncert podsumowujący trzy edycje konkursu muzycznego Pojedynek Rocka. Będzie to zapowiedź tegorocznej edycji Wampiriady.
W finale prac kanalizacyjnych archeolodzy postanowili podsumować swoje odkrycia. W trakcie remontu kanalizacji dokonano bowiem wielu znaczących i nietypowych znalezisk ukrytych pod ziemią od wielu lat.
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi".
Wiadomości, Cieszyn, Kultura, Wiadomości - FJD - 26 października 2014
29 października swoje podwoje ponownie otworzy Biblioteka Miejska w Cieszynie, która przeszła gruntowny remont i zmieniła swoje oblicze.
Wiadomości, Cieszyn, Gospodarka, Kultura, Wydarzenia - MB - 25 października 2014
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi" .
Wiadomości, Kultura, Wiadomości, Zebrzydowice - ES - 25 października 2014
Jeden z najpopularniejszych zespołów pop-rockowych w Polsce - zespół ŁZY wystąpi w najbliższą sobotę w Cieszynie. Charytatywny koncert, podczas którego zbieranego będą środki na zakup sprzętu i wyposażenia dla osób niepełnosprawnych, odbędzie się w...
Wiadomości, Cieszyn, Konkursy, Kultura, Wydarzenia - SM - 24 października 2014
Nowości filmowe, koncerty, wernisaże oraz spotkania sprawią, że oferta kulturalna na najbliższy weekend pęka w szwach.
reklama