, wtorek 29 lipca 2014
26 lipca rozpoczął się 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej, największy festiwal folklorystyczny w Polsce. Już w sobotę za sprawą rozśpiewanych kapel z różnych części świata w Wiśle zrobiło się naprawdę gorąco.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wakacje w jurcie!
Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza do udziału w trzynastej edycji Konkursu Jednego Wiersza.
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi".
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi" .
Wielkimi krokami zbliża się weekend, a razem z nim nowe, ciekawe wydarzenia kulturalne. Przed nami kolejny, bo 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Sprawdźcie co będzie się działo w najbliższych dniach w regionie.
Uchwała w sprawie stanowienia o kierunkach działania burmistrza mających na celu powołanie etatu konserwatora zabytków przy Urzędzie Miasta jest niezgodna z Konstytucją RP. - Rada Miejska nakazując burmistrzowi stworzenie nowego miejsca pracy,...
Teatr pod chmurką, warsztaty i klasyczne przedstawienia. W czasie wakacji w Brennej najmłodsi widzowie mogą liczyć na sporo atrakcji artystycznych.
Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce autobiograficznej wyjaśnia, skąd biorą się Niedźwiedzie.
Dlaczego kosz? Bo to słowo wytrych. Wiklinowy kosz kojarzy się z wyplataniem. Już w sierpniu odbędzie się pierwsza w historii Cieszyna międzynarodowa konferencja poświęcona plecionkarstwu.
Wakacyjny obóz dziennikarsko-obywatelski odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich w dniach od 9 do 15 sierpnia br.
W niedzielę, 20 lipca, zakończyła się 13. edycja największej imprezy muzycznej w naszym regionie - festiwalu Colours of Ostrava. Coraz bardziej popularne „kolory Ostrawy” po raz kolejny podniosły swoje statystyki, ucierając nosa innym - większym i...
reklama