, sobota 24 czerwca 2017
Jak informuje Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, w dniach 27.04. - 07.05.2017 roku na terenie całego województwa będzie miała miejsce wiosenna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
Szpacyrkym po Cieszynie “Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi”
Wiadomości, Cieszyn, Ze-slaska - DR - 14 stycznia 2017
Przi stole wigilyjnym “Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi”
Wiadomości, Ze-slaska, Powiat - DR - 24 grudnia 2016
Szpacyrkym po Cieszynie “Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi”
Wiadomości, Cieszyn, Ze-slaska - DR - 17 grudnia 2016
"Gdo sie za swój jynzyk wstydzi takim niech sie każdy brzidzi". SZPACYRKYM PO CIESZYNIE
Wiadomości, Cieszyn, Ze-slaska - DR - 10 grudnia 2016
Od 19 do 28 maja na terenach całej Polski prowadzona będzie akcja wykładania szczepionek przeciwko wściekliźnie dla lisów. Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii apeluje do mieszkańców województwa o zachowanie ostrożności i niepodnoszenie szczepionek...
- To właśnie państwo, laureaci Srebrnej Cieszynianki, dzięki swojej ogromnej wiedzy, talentowi i pracy, którą pomnażacie otrzymujecie ten mały z naszej strony dar. Dar, który nie jest zwieńczeniem waszej pracy, jest on tylko wyrazem podziwu dla...
Składy bez zezwoleń na torach i brak dokumentacji systemu bezpieczeństwa przewoźnika - to tylko dwa z szeregu uchybień wykrytych podczas kontroli Urzędu Transportu Kolejowego w Kolejach Śląskich. Jak dowiedział się reporter radia RMF FM,...
Stworzenie Śląsko-Małopolskiej Komendy Oddziału z siedzibą w Raciborzu oraz Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej zakłada reorganizacji Straży Granicznej. Zmiany mają wejść w życie od 1 stycznia 2014 roku.
Od 3 sierpnia do 17 września trwać będzie dodatkowa tura rekrutacji na studia dzienne na 20 kierunków I i II stopnia w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Nieco dłużej, do 24 września, potrwa rekrutacja na studia niestacjonarne.
27 kwietnia, w Chorzowie odbyła się oficjalna Gala Godła Promocyjnego. Statuetka oraz akt nadania prestiżowego tytułu "Ikony Śląska" przypadł firmie Mokate.
Laureatem tegorocznej Nagrody im. Leny Starke przyznawanej za kreację aktorską, został Janusz Kaczmarski, aktor Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.
reklama