, sobota 16 stycznia 2021

Firma

Agencja Promocyjno-Reklamowa SPOT s.c.
MEDIA I REKLAMA / agencje reklamowe
dodano 2011-11-09

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa reklamowa i promocja firm. Nad jakością wykonywanych zleceń pracuje grupa profesjonalnych projektantów grafiki oraz osób doskonale znających charakter branży. W pracy wykorzystujemy najnowsze, ale sprawdzone technologie. Dla naszych klientów wyszukujemy najlepsze oferty, zwykle sprawdzając wielu producentów lub dostawców. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze, ale sprawdzone technologie. Działamy w oparciu o umowy agencyjne. Ceny naszych ofert są konkurencyjne i nie odbiegają od ofert producentów czy dostawców.

Dbamy o wizerunek firm tak, aby ich identyfikacja na rynku była spójna, jasna i czytelna. Oferujemy usługi oraz produkty najwyższej jakości, realizujemy je we własnym zakresie lub nadzorujemy ich realizację. Wyszukujemy najlepsze, oparte o nowe technologie, rozwiązania tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby Klientów.

Posiadamy własne pracownie graficzne, studio fotograficzne, pracownię reklamy, drukarnię cyfrową oraz park maszynowy, dzięki którym realizujemy większość naszych projektów.

Naszą ofertę kierujemy do nowo powstałych oraz istniejących już firm, które chcą wykreować, przebudować, wzmocnić lub odświeżyć swój wizerunek na rynku. Podczas stałej współpracy z firmami, w celu ich promocji, planujemy kampanie reklamowe z obszaru ATL oraz działania z zakresu BTL.

Koordynujemy akcje promocyjne w kraju i za granicą. Obsługujemy klientów polskich robiąc dla nich kampanie w kraju, Czechach i na Słowacji, dla klientów czeskich prowadzimy je w Polsce.

Agencja Promocyjno Reklamowa SPOT s.c.

Cieszyn, ul. Bielska 184

Tel.: 33 479 94 40
Fax: 33 479 94 42

www.spot.net.pl
spot@spot.net.pl

Agencja Promocyjno-Reklamowa SPOT s.c.

wróć

reklama
reklama