, wtorek 25 czerwca 2019
GC ma już 4 lata. Dziękujemy!
Portal gazetacodzienna.pl obchodzi 4 urodziny. fot. Maciej Kłek Dodaj do Facebook

GC ma już 4 lata. Dziękujemy!

WOJCIECH KRAWCZYK
Kilka tysięcy odwiedzin dziennie, dziesiątki komentujących każdego dnia, opinie Czytelników na skrzynce redakcyjnej, współtworzący gazetę Czytelnicy, zadowoleni reklamodawcy - to obraz portalu gazetacodzienna.pl po 4 latach działalności.
Od czterech lat gazetacodzienna.pl weryfikuje i opisuje to, co dzieje się na Śląsku Cieszyńskim. Stworzyliśmy prawie 6 tysięcy artykułów, z których większość to wynik naszej codziennej pracy dziennikarskiej. Rzadko korzystamy z możliwości przedruków, staramy się sami zdobywać informacje i rzetelnie przedstawiać je Czytelnikom. Za taką właśnie postawę już nie raz przyjęliśmy słowa uznania. Doceniają to również media ogólnopolskie. Dzięki umowie o wymianie materiałów prasowych nasze artykuły pojawiają się w Gazecie Wyborczej i na portalu Interia.pl. Wielokrotnie na podstawie naszych informacji, swoje artykuły tworzyła telewizja TVS oraz serwis informacyjny TVN24.

Warto podkreślić także olbrzymie zaangażowanie Czytelników. Czwarte urodziny gazety to nasze wspólne święto. Doceniamy zaangażowanie Czytelników, które przejawia się w komentarzach, przysyłanych opiniach, felietonach, przysyłanych materiałach prasowych.

Dlatego w prezencie na czwarte urodziny oddajemy Wam, Naszym Czytelnikom strefę, w której będziemy publikowali to, co od Was otrzymujemy, to co dla Was istotne i to co chcecie pokazać innym, to czym chcecie się pochwalić.

Zapoczątkujemy dwa cykle. Pierwszy to Nasze sprawy, gdzie będziemy publikowali materiały zredagowane i przysłane przez Czytelników - pierwszy pojawił się dziś o 6.00 (kliknij, aby przeczytać). Drugi cykl to Moim zdaniem, a to nic innego niż poszerzony dotychczasowy dział Opinie. Poszerzony o wypowiedzi Czytelników. Często zdarza się tak, że komentarz nie jest już komentarzem, to merytoryczna opinia, czasem otrzymujemy felietony lub recenzje Czytelników - to wszystko znajdzie się w tym dziale.

Dziękuję, Drodzy Czytelnicy, że jesteście z nami i jest Was coraz więcej. Dziękuję za uwagi, za sugestie zmian, podpowiedzi. Doceniamy to i bierzemy pod uwagę. Prosimy o dalsze opinie na temat naszej pracy, to dla nas zawsze cenne uwagi. Pracujemy nad logowaniem i już niedługo usprawnimy naszą stronę o tę funkcjonalność.
Komentarze: (39)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jubileusz co prawda nie "okrągły" ale zawsze to rocznica. Zatem gratulacje. Na pewno jesteście potrzebni. Moje życzenie a i prośba zarazem o ograniczenie cenzury prewencyjnej i większą otwartość na tych, którzy myślą i mówią inaczej aniżeli wymaga tego poprawność polityczna, gdyż w przeciwnym wypadku staniecie się jako Gazeta mutacją nudnego tygodnika Głos Ziemi Cieszyńskiej

pustynia w komentarzach - na 4. urodziny życzę aby było już tylko lepiej

Powoli, lecz niezwykle konsekwentnie budowany jest tutaj obraz świata, w którym rozwodniona, sentymentalna i niezorganizowana, bierna jedność zawstydzonych swą polskością Polaków ma być czymś ważniejszym niż prawda o nas.

jesteś nieobiektywny i chyba nie za bardzo wiesz,co piszesz,chyba nie piszesz we własnym imieniu...

Pan Trzcionka jako redaktor naczelny był cienki , cieniutki...
Teraz GC jest o 100% lepsza!

Jaki Portal! czy ty człowieku wiesz co to jest PORTAL?? Trzy artykuły na dzień pare zdjęć i kilkadziesiąt osób oglądających to portal? Zastanawiam się czy OX może mienic się portalem, bo dla mnie portal to interia, onet, czy gazeta.pl. Nie rób innym wody z mózgu... chyba, że wpis zrobił jakiś redaktor z GC ( w ramach autopromocji).

Bijecie pianę! Za Twórcy Pana Wojciecha Trzcionki były artykuły ciekawe, a teraz??? LIPA!!!! LIPA!!! Trzcionka come back!!!!
same kopie ... jeszcze coś Pani Kasia pisze, ale reszta to przedruki. Kiedyś było co czytać teraz i tu i na OX.PL bzdury! Zdjąć redaktora naczelnego! Panie Trzcionka jak Pan może pozwolić na takie stoczenie się Pana "dziecka".

Życzę, aby w Waszym informatorze pojawiało się więcej wiadomości "obiektywnych" z gmin powiatu cieszyńskiego i aby poruszane tematy nie tylko były związane z "PR" -em w wydaniu nowo otwarta, uruchomiona, itp. lecz również o podłożu bardziej problematycznym i kontrowersyjnym. Póki co zaczyna powiewać nudą, suchym, a wręcz biernym powielaniem podanych przez urzędników wiadomości.

Wszystko mi się bardzo podoba ale zróbcie coś z tą STOP KLATKA. Nie może tak być aby jedno zdjęcie wisiało na waszym portalu nawet 3 dni.Nie macie fotoreporterów współpracujących z Wami ? Przecież to nie zawsze muszę być zdjęcia artystyczne.Praktycznie nie zamieszczacie zdjęć krytycznych z obszaru miasta i powiatu DLACZEGO ? Czego się boicie ?

Najlepszy portal Śląska Cieszyńskiego. Z każdym miesiącem jest coraz lepiej i niech tak pozostanie:). Ps. Miałbym ochotę na kawałek tego tortu :D

a ja myślę, że codzienna mu daje w kość... jak to ktoś słusznie tu zawuażył, GC zmusiła xoxo do odrobienia lekcji z podstaw dziennikarstwa :)

Ale ten Tatka wam daje w kość ... ale cały czas niestety jesteście dwa kroki za nim.... ;-) ... ale byliście za Trzcionki 4 kroki.... Pozdrawia życzliwy czytelnik

Chłopak z tortem pozostaje nieczuły, bo ma chrapkę na... tort!

ze nie staliscie sie drugim "xo", ze ich tez zmusiliscie do myslenia i pracy. Slask cieszynski to nie tylko kradzieze kurczakow, dozynki i tatkowe ogloszenia parafialne. Chcac niechcac naprawiliscie swim dzialaniem oba portale :)

…a kolega z tortem pozostaje nieczuły :)

koleżanka w niebieskiej bluzeczce ma widoczna ochote na chłopaka z tortem!!!!!

Tutaj widać, pracownicy gazetycodziennej.pl potrafią być w dwóch miejscach na raz :) Gratulacje i życzę kolejnych długich lat, wielu ciekawych tematów, pozdrawiam.

No no ale spłyneła na Was beczka miodu.A przydało by się też trochę dziechciu.Generalnie jesteście fajni bo macie dużo świeżości i młodości- tak trzymać.Ale w mieście i powiecie dzieje się wiele spraw trudnych,które byłyby szybciej rozwiązywane gdybyście się jednoznacznie opowiadali po stronie słusznych spraw.Takich sytuacji są dziesiątki.I właśnie teraz jak już okrzepliście to należałoby stać się lokalną czwartą władzą.Bo komentowanie wszystkiego na okrągło nie przysporzy Wam czytelników.Poza tym należałoby zmienić nazwę portalu aby było jednoznacznie widać skąd pochodzimy-pochodzicie np.gazetacieszyńska.pl lub coś podobnego.Podoba mi się,że jako jedyni ze wszystkich lokalnych publikatorów nie wstydzicie się pisać i mówić po naszymu.Myślę,że ta moja krytyka konstruktywna doda Wam skrzydeł i się nie poobrażecie.Niech z tych 4-rech lat zrobi się 40 i tego Wm z całego serca życzę.Trzymajcie się cieplutko

do komplementów...

ostatni wpis daje do myślenia ale domyślam się, że staracie się, na ile was stać - mam nadzieję, że tekst o niemocy współpracy teatralnej na pograniczu i potrzebie zmian jest symbolicznym przykładem, że dziennikarze przejdą do bardziej zaangażowanej społecznie publicystyki - tak czy inaczej, wiele serdeczności na 4-lecie, ufam,że za rok, na okrągły jubileusz będzie jeszcze więcej powodów dla komplementów...

Niestety, nie macie jaj żeby komentować spraw trudnych i bolesnych dla mieszkańców jak brak inwestorów, sprawa mieszkań komunalnych czy ślamazarny remont Bielskiej. To są prawdziwie problemy. Dlatego zaglądam tutaj już raz na tydzień.

Wszystkiego dobrego. PS. Który to tak dzielnie tnie komentarze ;)?

wszystkiego dobrego. jestem do Was bardzo przyzwyczajony.

Wojtek Trzcionka - tobie także ucałowania.

Rany Boskie to tyle Was tam jest.Nie wiedziałem,ale pomimo wszystko życzę Wam jak najwięcej udanych artykułów - felietonów i od nas ciekawych opini.

Powodzenia!

No to następnych 4 potem 44 lat :)

Jest na zdjęciu bo se nastawił aparat na czasowe zrobienie zdjęcia

Tak, Pan Kłek na zdjęciu znów PS :)
Pozdrawiam i Gratulacje tych 4 lat i następnych 96 :P
Ps. Mogli przynajmniej zaprosić na kawa! :D

Wielu jeszcze udanych artykułów życzę czterolatce :)

Sto lat ;-)

Oby do przodu. Gazeto Codzienna tylko nie idźcie drogą ox, gdzie połowa artykułów o Cieszynie to przeredagowanie Pytań do Burmistrza!

Serdeczne gratulacje!!! Obserwuję jak zmienia się na lepsze GC po zmianie właściciela. W.T. . poprzedni szef , kierował Gazetą najlepiej jak umiał , ale słabo mu szło!!!!!!!

Gratulacje, wszystkiego dobrego i wielu lat działalności jeszcze! Dobrze się Was czyta!

Fajnie zobaczyć na zdjęciu miłe,uśmiechnięte twarze załogi Gazety Codziennej! Nie wiem kto się czym zajmuje ale najważniejsze,że jesteście szczęsliwi i zadowoleni ze swojej pracy.Lubię Gazetę Codzienną i codziennie musze ja przeczytać to o czymś znaczy!
Tak trzymajcie! Pozdrawiam

Gratulacje. Postęp zauważalny. Ciut mało jeszcze odwagi.

podpiszcie jakieś zdjęcie -chcemy wiedzieć, kto jest kto...

moze mu kupili statyw

to jest jakaś ściema, Pan Kłek jest na zdjęciu przecież:D:D:D

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama