, piątek 26 lipca 2019
Z idolką do szkoły
Podkładka na biurko z wizerunkiem Ewy Farnej i … tabliczką mnożenia. fot. ARC Dodaj do Facebook

Z idolką do szkoły

DC/Głos Ludu
Pomoce szkolne ozdobione obrazkami z ulubionych bajek czy też zdjęciami gwiazd showbiznesu cieszą się wśród dzieci dużą popularnością. W tym roku powód do zadowolenia będą mieli fani Ewy Farnej z zaolziańskiej Wędryni.
Na czeskie półki sklepowe trafiły przybory szkolne z jej wizerunkiem. Fani mogą je też kupić w sklepie internetowym na oficjalnej stronie wokalistki, w ramach oferty „Z Ewą do szkoły”.

Wybierać można z 23 artykułów – od notatników, przez okładki na zeszyty aż po piórniki. Pomyślano też o maluchach, które lubią przechowywać swe „skarby” w małych tekturowych kuferkach. Sprzedaż gadżetów opatrzonych zdjęciami „gwiazd” to niezły biznes – z reguły bywają one droższe od zwykłych przyborów. Przykładowo dwupiętrowy piórnik wyposażony w podstawowe przybory do pisania można kupić za ok. 180 koron – podobny ze zdjęciem Ewy Farnej (bez wyposażenia) kosztuje 240 koron.

Zdjęcia lub imię młodej wokalistki, świeżej laureatki festiwalu w Sopocie, zdobią nie tylko przybory szkolne. Sprzedawane są również koszulki, czapki z daszkiem, bransoletki i inne gadżety „z Ewą”.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

bardzo dobrze, amerykański refleks do natychmiastowej reklamy -dziewczyna wygląda na rozsądną, więc nie przewróci się jej w głowie- teraz wiem,że Genek Raabe nie przesadzał mówiąc, że wśród wykonawców imprez kulturalno-artystycznych na "Banotówce" jest również ktoś unikalny - wokalistka mogła mieć wtedy 12, 13 lat - to się nazywa talent!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama