, sobota 23 czerwca 2018

Informator

Kościoły katolickie: dekanat strumieński
kościoły
dodano 2011-10-30

Chybie - Parafia Chrystusa Króla
43-520 Chybie
Wyzwolenia 2
tel. 338561010
www.parafia-chybie.pl

Msze święte:
- w soboty: 17:00,
- w niedziele i święta: 6:15, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00.

Drogomyśl - Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
43-424 Drogomyśl
Plac Dobrego Pasterza 2
tel. 338572129

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 8:00, 10:30.

Ulice należące do parafii:
Boczna, Brzozowa, Chabrów, Cienista, Dębina, Fiołków, Główna, Harcerska, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaworowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Knajska, Kolejowa, Konwalii, Kręta, Księżycowa, Kwiatowa, Łąkowa, Łowiecka, Magnolii, Malinowa, Miła, Modrzewiowa, Myśliwska, Nad Brzegiem, Oblaski, Owocowa, Piękna, Plac Dobrego Pasterza, Pod Borem, Spokojna, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Widokowa, Wierzbina, Wiejska, Wiślańska, Wodna, Zgodna, Zielona.

Zabłocie - Parafia Matki Bożej Różańcowej
43-246 Strumień
Zabłocie,ul. Bielska 45
tel. 338571045

Msze święte:
- w soboty: 17:30,
- w niedziele i święta: 8:30, 10:30.

Ulice należące do parafii:
Bielska, Boczna, Brzegowa, Czuchowska, Długa, Dolna, Gościnna, Górna, Herbaciana, Jałowcowa, Miodowa, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poranna, Przechodnia, Rolna, Rumiankowa, Skotnica, Skrajna, Solna, Stokrotek, Szarotek, Świetlista, Tarninowa, Torfowa, Tulipanów, Wiśniowa, Zacisze, Złocieni, Źródlana, Żurawinowa, Żwirowa

Zaborze - Parafia Matki sprawiedliwości i Miłości Społecznej
43-520 Chybie
Zaborze, ul. Czereśniowa 17
tel. 338561032

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 8:00, 11:00.

Bąków - Parafia Miłosierdzia Bożego
43-246 Strumień
Bąków, ul. Główna 44
tel. 338571129

Msze święte:
- w soboty: 17:00,
- w niedziele i święta: 8:00, 10:30.

Kończyce Małe - Parafia Narodzenia NMP
43-525 Zebrzydowice
Kończyce Małe, ul. Myśliwska 2
tel. 324693408
www.konczycemale.diecezja.bielsko.pl

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30.

Ulice należące do parafii:
Bławatkowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Bukowa, Chmielna, Folwarczna, Graniczna, Hallera, Hiacyntowa, Jagiellońska, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztelańska, Korczaka, Malinowa, ks. Jerzego Marekwicy, Miodowa, Myśliwska, Nowa, Orzechowa, Rolna, Sienkiewicza, Spacerowa, Spółdzielcza, Staffa, Staropolska, Świtezianki, Wiejska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Zagrodowa, Zielona, Źródlana.

Marklowice Górne - Parafia Świętego Jozafata Kuncewicza
43-410 Zebrzydowice
Marklowice Górne, ul. Dębowa 1
tel. 324693477
www.parafia.marklowice.info

Msze święte:
- w soboty: 18:30,
- w niedziele i święta: 8:00, 10:30.

Ulice należące do parafii:
Asnyka, Dębowa, Gajowa, Górna, Jagodowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Mickiewicza, Nowy Dwór, Piaskowa, Polna, Sadowa, Szkolna, Ustronna.

Ochaby Małe - Parafia Świętego Marcina
43-430 Skoczów
Ochaby Małe 51
tel. 338533815

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 8:00, 10:30.

Kończyce Wielkie - Parafia Świętego Michała Archanioła
43-416 Kończyce Wielkie
Kończyce Wielkie 7
tel. 338569310
www.konczyce.eu
parafia@konczyce.eu

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 7:30, 11:00.

Ulice należące do parafii:
Babilon, Beresteczko, Centrum - prawa i lewa strona Piotrówki, Centrum - Rudnik, Holica, Karłowiec, os. Karolinka, Łubowiec, Odnóżka, Podkaczok, Porzędś, Pudłowiec, Sośnie, Statek, Stawiska, Świerczyniec, Wygoda.

Pruchna - Parafia Świętej Anny
43-523 Pruchna
Główna 37
tel. 338573515
www.parafia.pruchna.com.pl

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 7:00, 9:00, 11:00.

Strumień - Parafia Świętej Barbary
43-246 Strumień
1 Maja 9
tel. 338570146, 338571240
www.sanktuarium.strumien.com
barbara@sanktuarium.strumien.com

Msze święte:
- w soboty: 18:00.
- w niedziele i święta: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 17:00.

Ulice należące do parafii:
Strumień: Brodeckiego, Ks. J. Brzuski, Cicha, Cieszyńska, J. Czarnoty, Dębowa, Dolna, Graniczna, Harcerska, Jesienna, Klonowa, Kolejowa, Końcowa, Korfantego, Kościelna, Krótka, Krzywa, Leśna, Letnia, Lipowa, Ks. Londzina, Łuczkiewicza, 1 Maja, Młyńska, Mostowa, Nowa, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Osiedlowa, Parkowa, Pawłowicka, Pocztowa, Polna, Powstańców Śl., Pszczyńska, Rynek, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stawowa, Świerkowa, Tęczowa, Towarowa, Wąska, Wišzowa, Wiosenna, Wspólna, Zamkowa, Zimowa.
Zbytków: Akacjowa, Brzozowa, Długa, Górnicza, Herbowa, Jaśminowa, Jesionowa, Ludowa, Olchowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiślańska, Wspólna, Wyzwolenia.

Zebrzydowice - Parafia Wniebowzięcia NMP
43-525 Zebrzydowice
Ks. A. Janusza 13
tel. 324693420
www.zebrzydowice.diecezja.bielsko.pl
zebrzydowice@diecezja.bielsko.pl

Msze święte:
- w soboty: 18:00,
- w niedziele i święta: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00.

Ulice należące do parafii:
Agrestowa, Akacjowa, Asnyka (nr 1-16), Astrów, Chabrowa, Cicha, Dworcowa, Działkowa, Goździkowa, Górnicza, Grabowa, Graniczna, Groblowa, Ks. Janusza, Jesionowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Nowy Dwór, Okrężna, Orzeszkowej, Owocowa, Palmowa, PCK, Piękna, Pochyła, Poprzeczna, Poziomkowa, Przedwiośnie, Różana, Rzeczna, Skotnicka, Słowackiego, Słowicza, Srebrna, Stawowa, Strażacka, Stroma, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Tulipanowa, Wałowa, Wesoła, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wyzwolenia, Zamkowa.

Ominęliśmy któryś z kościołów? Napisz do nas! redakcja@gazetacodzienna.pl

wróć

reklama
reklama