, środa 19 luty 2020

Ogłoszenia drobne

Mistrzostwa kartingowe RDP
Usługi / Inne
dodano 2019-06-04
Kontakt:
Imię, nazwisko / Firma
Miejscowość Warszawa
Telefon
Email przemyslaw.jelenski@wp.pl
Mistrzostwa kartingowe RDP

Każdy kto jest fanem wyścigów i chce rozpocząć swoją karierę w sportach motorowych powinien zapoznać się z naszą fundacją. Naszą misją jest pomoc dzieciom i młodzieży w rozpoczęciu kariery wyścigowej. Dysponujemy bardzo doświadczonymi specjalistami, którzy potrafią przekazywać wiedzę w zakresie wyścigów oraz świetnym sprzętem wśród, których są zarówno gokarty dla początkujących jak również gokarty wyczynowe. Dzięki posiadaniu szerokich możliwości jesteśmy w stanie każdemu zapewnić pełne wsparcie każdej osobie zainteresowanej.

Wśród projektów, które oferuje nasza fundacja są kolonie z kartingiem dla dzieci https://driverprogram.pl/nasz-team/pokazy-i-zawody/ szkolenia samochodowe oraz wiele więcej. Gwarantujemy, że zdecydowanie się na skorzystanie z naszych możliwości pozwoli zdobyć odpowiedni poziom wiedzy z zakresu umiejętności jazdy samochodem. Umożliwiamy także starty w wyścigach na różnym poziomie zaawansowania i zdobycie licencji kartingowych.

Oczywiście posiadamy także świetną kadrę mechaników, która zapewnia, że wszystkie posiadane przez nas gokarty profesjonalne są utrzymane w nienagannym stanie technicznym. Bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełnymi możliwościami naszej fundacji. U nas każdy miłośnik wyścigów znajdzie swoje miejsce.

https://driverprogram.pl/

wróć

reklama
reklama