, sobota 19 września 2020

Ogłoszenia drobne

Sprzedam mieszkanie
Sprzedam / Nieruchomości / Mieszkania
dodano 2015-09-18
Kontakt:
Imię, nazwisko / Firma
Miejscowość
Telefon 507156437
Email gregs16@wp.pl
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Liburnia. Blok niski, czteropiętrowy, szeroka klatka. Parking po obydwu stronach bloku.

Mieszkanie czteropokojowe: 3 sypialnie + salon połączony z kuchnią, 75m2. Osobne WC i łazienka. Niezależny dostęp do każdego pokoju z holu. W całym mieszaniu, oprócz łazienki, położony jest parkiet, który został odnowiony 3 lata temu. Nowa jest też kuchnia i łazienka. Kuchnia nowoczesna, w zabudowie, z szufladami Blum, płytą indukcyjną i piekarnikiem firmy Samsung, zmywarka natomiast jest firmy Bosch. Kuchnia wraz z wyposażeniem w cenie. Rolety z prowadnicami na wszystkich oknach.

Mieszkanie zdecydowanie wyróżnia się bardzo dużym i widnym salonem, który połączony jest z kuchnią, jak i bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń. Do mieszkania również przynależy duża, jak na ówczesne standardy, piwnica. Balkon na całej długości kuchni i salonu.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w pierwszym rzędzie nowych bloków widocznych na górce nad ulicą Liburnia patrząc z parkingu Leroy Merlin. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy (Kaufland, market budowlany Leroy Merlin, Rossmann), przystanek autobusowy, dworzec. Rynek oddalony jest zaledwie 10 minut spacerem. Przed blokiem duży plac zabaw i boisko. Dużo jest wokół terenów zielonych, co widać na zdjęciu.

Blok został oddany do użytku w 2000 roku. W chwili obecnej odnawiana jest fasada w blokach wchodzących w skład osiedla. Blok, w którym znajduje się mieszkanie, przewidziany jest do odnowienia w przyszłym roku. Mieszkanie ciche, z niewielką ilością mieszkań. Łatwy jest również wyjazd z osiedla na drogę ekspresową S1.

Cena 245 000 zł do negocjacji. Sprzedaż bezpośrednia.
Mieszkanie zdecydowanie godne polecenia.

wróć

reklama
reklama