, piątek 21 luty 2020
Gmina Chybie i czeska gmina partnerska Terlicko - zacieśnianie stosunkówDodaj do Facebook

Gmina Chybie i czeska gmina partnerska Terlicko - zacieśnianie stosunków

Gmina Chybie
Gmina Chybie i czeska gmina partnerska Terlicko - zacieśnianie stosunków


Gmina Chybie i czeska gmina partnerska Terlicko - zacieśnianie stosunków

W piątek 20 lutego br. delegacja władz gminy Chybie w składzie: Wójt Gminy Chybie - Janusz Żydek, Przewodniczący Rady Gminy Chybie - Mirosław Wardas i jego zastępca - Leszek Josek, radni: Grzegorz Ochodek i Wiesław Wójcikiewicz oraz Sekretarz Gminy - Andrzej Bura, w odpowiedzi na zaproszenie starosty gościła w zaprzyjaźnionej gminy partnerskiej Terlicko w Republice Czeskiej.

Podczas wizyty Wójt Gminy Chybie - Janusz Żydek oraz Starosta Obec Terlicko - Martin Polašek potwierdzili wolę dalszej współpracy pomiędzy reprezentowanymi przez nich gminami.

Tematem głównym rozmów było zacieśnienie dalszej współpracy poprzez organizację wspólnych imprez kulturalnych, sportowych oraz rekreacyjnych w Chybiu i Terlicku w bieżącym roku. Przeanalizowano również możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej na wspólnie planowane przedsięwzięcia. Mamy nadzieję na owocną współpracę dla wszystkich mieszkańców obu gmin.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jakie Terlicko, jakie Terlicko? Cierlicko, osły!

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama