, poniedziałek 6 lipca 2020
Bajkowy Bal Przebierańców dla dzieciDodaj do Facebook

Bajkowy Bal Przebierańców dla dzieci

cpeitkontakt
Bajkowy Bal Przebierańców dla dzieci

Tegoroczne ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi ogromna ilość wolnego czasu dla wszystkich dzieci z naszego Powiatu. Aby atrakcyjnie wykorzystać ten czas, Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem” wraz z firmą Pana Grzegorza Wójcika DMBS CONSULTING z Bażanowic organizuje Bajkowy Bal Przebierańców dla wszystkich dzieciaków wraz z rodzicami!

Bal Przebierańców odbędzie się 4 lutego 2015 roku na Hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Od godziny 15:00 do 18:00 rodzice wraz z dziećmi będą mogli przyjść na Halę Sportową i skorzystać z licznych proponowanych atrakcji. Bal to wspaniała propozycja na spędzenie karnawałowego popołudnia w wyjątkowej i rodzinnej atmosferze!

Karnawał to idealna okazja do tańców, a także przebieranek! Po sukcesie akcji „Rekord Jak z Bajki” nadeszła pora na kolejną dawkę dobrej zabawy… BAJKOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci i rodziców! Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem” wraz z Panem Grzegorzem Wójcik, przedstawicielem firmy DMBS Consulting z Bażanowic organizuje Bajkowy Bal Karnawałowy dla całej rodziny. Dzień ten to idealny czas na wspólną rodzinną zabawę! W programie bardzo dużo atrakcji!

Firma DMBS Consulting zajmuje się profesjonalną organizacją imprez. Tym sposobem podczas tegorocznego Balu na wszystkich uczestników imprezy będą czekać dmuchane zjeżdżalnie i zamki oraz skoki na trampolinie. Będzie również kącik animacyjny, a w nim malowanie buziek, balonowe kreacje, gry i zabawy dla przybyłych gości. W kąciku plastycznym każde dziecko będzie miało okazję zakupić, a następnie samodzielnie ozdobić drewniany samochodzik, który wcześniej wykonali mieszkańcy Stowarzyszenia na Warsztatach Treningu Pracy. Odbędą się również pokaz oraz warsztaty taneczne dla dzieci, które poprowadzi Dawid Bawor, założyciel szkoły tańca G&M Art. W trakcie Balu odbędzie się również specjalny pokaz bajkowych strojów karnawałowych przybyłych dzieci.

Podczas Balu rodzice będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej kawiarenki serwującej kawę, herbatę oraz ciasta.

Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny, jednak Bajkowy Bal Przebierańców ma charakter charytatywny, dlatego też odbywać się będzie kiermasz ciast oraz produktów wytworzonych przez podopiecznych i mieszkańców Stowarzyszenia. Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia „Być Razem”. Imprezę urozmaici obsługa w przebraniach za postacie z bajek!

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na Halę Sportową Uniwersytetu Śląskiego w to wyjątkowe popołudnie!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama