, czwartek 9 kwietnia 2020
Zmienił się dojazd do Miodowej w Lesznej
Tymczasowy dojazd został utwardzony z materiałów pochodzących z rozbiórki budynku Ustrońska 1. fot: UG GoleszówDodaj do Facebook

Zmienił się dojazd do Miodowej w Lesznej

red.
Zmienił się dojazd do Miodowej w Lesznej

Prace projektowe nad nowym mostem na Leszniance już sie rozpoczęły.

Do ulicy Miodowej w Lesznej Górnej został przygotowany nowy, tymczasowy dojazd. Kierowcy nie będą mogli już przejechać przez most w ciągu ul. Miodowej nad ciekiem wodnym, który w związku ze złym stanem technicznym został wyłączony z ruchu.

Referat Komunalny Urzędu Gminy Goleszów wraz z prywatną firmą, która koparką wykonała prace ziemne oraz przewiozła gruz z rozebranego budynku Ustrońska 1 w Goleszowie, wspólnie przygotowali alternatywny dojazd do budynków znajdujących się przy tej ulicy. Tymczasowy dojazd został utwardzony z materiałów pochodzących z rozbiórki wcześniej wymienionego budynku. Prace projektowe nad nowym mostem na Leszniance już sie rozpoczęły. Następnym krokiem będzie wybór wykonawcy robót budowlanych.

Kierowcy, którzy zamierzają dojechać na ulicę Miodową powinni kierować się w stronę Transgranicznego Centrum Szkolenia Strażaków i kościoła ewangelickiego Świętej Trójcy przy ulicy Głównej. To właśnie przy moście, w ciągu drogi powiatowej, znajduje się tymczasowy dojazd do ulicy Miodowej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama