, wtorek 25 luty 2020
Zmieniaj Skwer Ireny Sendlerowej
14 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne projektu zmiany i ożywienia skweru Ireny Sendlerowej, znajdującego się przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie.  fot: Facebook/ Zmieniaj z nami Skwer Ireny SendlerowejDodaj do Facebook

Zmieniaj Skwer Ireny Sendlerowej

KT
Już we wtorek, 14 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne projektu zmiany i ożywienia skweru Ireny Sendlerowej, znajdującego się przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie.

Uczestnicy spotkania w ramach projektu wspólnie zaprojektują koncepcję rozwiązań, które następnie zostaną wdrożone w życie. Stworzony zostanie również program działań edukacyjno-kulturalnych, które będą realizowane na terenie skweru w okresie wakacji.

Grupa robocza, która będzie pracować nad nową koncepcją skweru, skierowana jest w szczególności do mieszkańców śródmieścia Cieszyna, użytkowników tej przestrzeni, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji miejskich.

Organizatorami spotkania są Grzegorz i Mariola Ptak, Świetlica Krytyki Politycznej "Na Granicy" i Biblioteka Miejska w Cieszynie.

Projekt realizowany jest w ramach konkursu "Śląskie Lokalnie 2018-2019".

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama