, niedziela 9 sierpnia 2020
Zespół Pectus wystąpi w Wiśle
Już w najbliższy weekend (7-8.06) w Wiśle w samym centrum miasta odbędzie się 19. Piknik Ekologiczno-Leśny.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Zespół Pectus wystąpi w Wiśle

KT
Zespół Pectus wystąpi w Wiśle

Program 19. Pikniku Ekologiczno- Leśnego.

Już w najbliższy weekend (7-8.06) w Wiśle w samym centrum miasta odbędzie się 19. Piknik Ekologiczno-Leśny. Jego gwiazdą będzie zespół Pectus.

Piknik rozpocznie się w najbliższą sobotę występem myśliwskiego zespołu śpiewaczego „Kwiczoły” w amfiteatrze. Po nim zobaczymy pokaz ptaków drapieżnych i sów. Następnie wystąpią kolejno: Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach, a także zespoły regionalne „Wisła” oraz „Mała Istebna”. Przed występem gwiazdy wieczoru, która zagra w amfiteatrze o godz. 20:00, zobaczymy jeszcze pokaz ras psów myśliwskich.

Wiele atrakcji podczas pikniku będzie skierowanych dla dzieci, wśród nich są warsztaty, zabawy i gry edukacyjne w Parku Kopczyńskiego oraz konkurs plastyczny w amfiteatrze. Ponadto w bibliotece otwarta zostanie wystawa fotografii leśnika Lucjana Hołysza. Na wszystkich w Parku Kopczyńskiego będą czekać stoiska edukacyjne, zaprezentowane zostaną ciągniki i sprzęt leśny, a także rzeźbienie w drewnie pilarką spalinową. Oczywiście będą również potrawy z dziczyzny – gulasz z jelenia, bigos z dzika i inne. Co więcej, na placu Hoffa zaplanowany jest pokaz rzeźby dłutem. Te atrakcje dostępne będą już od godz. 12:00 w sobotę, a w niedzielę od godz. 11:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama