, sobota 16 stycznia 2021
Zamarski Park doceniony w Polsce
Z województwa śląskiego wybrano inicjatywę z Zamarsk.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Zamarski Park doceniony w Polsce

red.
Wyłoniono laureatów ogólnopolskiego konkursu pt. „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Do konkursu zgłoszono prawie 100 projektów z 15 województw. Z województwa śląskiego wybrano inicjatywę z Zamarsk.

Nagrody i wyróżnienia rozdano podczas Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw EXPO w Nadarzynie pod Warszawą. Komisja wybrała 3 najlepsze przedsięwzięcia w Polsce. Zamarski Park zdobył 2. miejsce. Oprócz okolicznościowego dyplomu, na ręce Sołtysa Zamarsk Klaudiusza Zawady, wręczono czek dla sołectwa w wysokości 5 500 zł ufundowany przez Bank BGŻ BNP Paribas. To wielkie wyróżnienie i docenienie prawie 8 letniej pracy zamarskich społeczników, lokalnych przedsiębiorców i władz gminy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama