, wtorek 28 stycznia 2020
Z biletem kolejowym tańsze muzeum
Koleje Śląskie po raz kolejny przygotowały ciekawą promocję na okres wakacyjny. Od czerwca do września prowadzona będzie akcja „Kolej na muzea”. Z biletem przewoźnika koszt wstępu do poszczególnych muzeów będzie niższy, a w niektórych przypadkach darmowy. fot: Koleje ŚląskieDodaj do Facebook

Z biletem kolejowym tańsze muzeum

DR
Koleje Śląskie po raz drugi przygotowały ciekawą ofertę na okres wakacyjny. Od czerwca do końca września tego roku prowadzona będzie akcja „Kolej na muzea”. Z biletem przewoźnika koszt wstępu do poszczególnych muzeów będzie niższy, a w niektórych przypadkach nawet darmowy.

W pierwszej tego typu akcji Koleje Śląskie współpracowały z Muzeum Śląskim, uruchomiona ona została w ubiegłym roku. Cieszyła się dużym zainteresowaniem, stąd też już w tym roku zorganizowana została na większą skalę. Zaangażowało się w nią aż 28 placówek. Bilet ze zniżką będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, obejmujący miejscowość, w której znajduje się dana placówka. Wśród bogatej oferty każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Równie silną ofertę jak miasto Katowice, ma Cieszyn. Tutaj w akcję zaangażowały się takie instytucje jak: Zamek Cieszyn, Parafia Ewangelicko-Augsburska oraz Muzeum Śląska Cieszyńskiego (do oferty włączony został również oddział w Skoczowie).

Do instytucji biorących udział w akcji prowadzi droga z ponad 170 stacji w 104 miejscowościach. O szczegółach i muzeach włączonych w projekt można przeczytać na stronie śląskiego przewoźnika.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama