, sobota 28 marca 2020
XVII Spotkanie z Godnością za nami
Tegorocznemu wydarzeniu na cieszyńskim Rynku towarzyszyło wiele atrakcji. fot: DRDodaj do Facebook

XVII Spotkanie z Godnością za nami

DR
XVII Spotkanie z Godnością za nami


XVII Spotkanie z Godnością za nami

W Cieszynie po raz kolejny odbyły się obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Tegorocznemu wydarzeniu na cieszyńskim Rynku towarzyszyło wiele atrakcji.

Tradycyjnie rozpoczęło się od przejścia uczestników w uroczystym pochodzie wokół Rynku. Następnie na scenie zaprezentowały się osoby z niepełnosprawnością intelektualną z województwa śląskiego i Czeskiego Cieszyna. Program był pełen występów muzycznych, tanecznych i teatralnych. Dodatkowymi atrakcjami były wystawy malarstwa, rysunku oraz fotografii. Na Rynku można było również znaleźć stoiska wystawiennicze rękodzieła artystycznego, uczestniczyć w warsztatach rękodzielniczych, a także zobaczyć letni pokaz mody. Na zakończenie pojawiła się muzyczna niespodzianka – koncert Sabiny Brody i Michała Kosztury oraz uczniów Szkoły Śpiewu IMR w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama