, czwartek 21 czerwca 2018
Wyróżnienia "Edukator Ziemi Cieszyńskiej" rozdane
To wyróżnienie nawiązuje do Tytułu "Edukatora Roku", który jest przyznawany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowej Górniczej od 2000 roku. fot: WSB - FacebookDodaj do Facebook

Wyróżnienia "Edukator Ziemi Cieszyńskiej" rozdane

Wyróżnienia "Edukator Ziemi Cieszyńskiej" rozdane

WSB - Facebook


Wyróżnienia "Edukator Ziemi Cieszyńskiej" rozdane

WSB - Facebook

10 lutego 2017 r. w Zamiejscowym Wydziale w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu po raz pierwszy wręczone zostały wyróżnienia "Edukator Ziemii Cieszyńskiej". Przyznane zostały one osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do edukacji na Ziemii Cieszyńskiej.

To wyróżnienie nawiązuje do Tytułu "Edukatora Roku", który jest przyznawany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowej Górniczej od 2000 roku za promowanie szczególnych wartościowych i innowacyjnych działań wspierających rozwój polskiej nauki oraz szkolnictwa wyższego, promowanie przedsiębiorczości akademickiej oraz współpracy nauka - biznes.

W kategorii "Kształcenie ustawiczne" wyróżnienie otrzymał Starosta Cieszyński - Janusz Król oraz Ryszard Macura - Burmistrz Miasta Cieszyna. Natomiast w kategorii "Współpraca nauka - biznes" przyznano wyróżnienie Energetyce Cieszyńskiej Sp. z o.o., które odebrał Prezes dr inż. Damian Hernik. W kategorii "Edukacja społeczna" tytuł "Edukator Ziemi Cieszyńskiej" otrzymał Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, który odebrała dyrektor Agnieszka Kozieł. W kategorii "Edukacja dla bezpieczeństwa" wyróżnienie przyznano Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie, w której imieniu nagrodę odebrał mł. ins. Jacek Bąk. A Skoczowski Optimal IT Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w kategorii "Edukacja Obywatelska i rozwój kompetencji cyfrowych".

Laureaci otrzymali nagrody z rąk Rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama