, wtorek 20 sierpnia 2019
Wiślański zjazd na byle czym
W tym roku impreza odbędzie się 17 marca.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Wiślański zjazd na byle czym

KT
Spora dawka dobrej zabawy, kreatywności i dobrego humoru – to wszystko można znaleźć podczas jednego wydarzenia czyli „Zjazdu na byle czym” w Wiśle. W tym roku impreza odbędzie się 17 marca.

„Zjazd na byle czym” ma charakter międzynarodowy. Na starcie pojawią się zawodnicy ze Słowacji. Najważniejszą zasadą jest kreatywność i zadbanie o skonstruowanie własnych, pomysłowych sprzętów. Zwykłe jabłuszka, sanki czy narty nie wystarczą. Organizatorzy apelują jednak o to, by pojazdy były solidne.

Oprócz czasu, w zawodach brane pod uwagę będą ciekawe stroje, kreatywne pojazdy oraz zaangażowanie i poczucie humoru załogi. Wszystko oceniane będzie w osobnych kategoriach. Można wystartować indywidualnie, jednak warto wziąć udział w zawodach razem z rodziną lub przyjaciółmi.

Na koniec zjazdu, do najlepszych trafią puchary i rozpocznie się wspólna zabawa przy ognisku. W ramach opłaty startowej (10 zł) przewidziany jest ciepły posiłek w postaci kiełbasy.

Program imprezy:
14:00 - zapisy
15:00 - zjazd
16:00 - podsumowanie i zabawa przy ognisku

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama