, niedziela 23 luty 2020
Wiślańska Prywatka PRL-u
Ponadto na Placu B. Hoffa: Miasteczko PRL-u tj. przejazdy Ogórkiem, woda z saturatora, lody bambino, PEWEX, bar mleczny, kartki na mięso, rajstopy, goździki i wiele innych atrakcji.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Wiślańska Prywatka PRL-u

KT
W najbliższy weekend na placu Hoffa w Wiśle będzie można poczuć się jak w wehikuł czasu. Wszystko za sprawą Prywatki PRL-u, imprezy na którą zaprasza Wiślańskie Centrum Kultury.

Prywatka PRL-u rozpocznie się w piątek o godz. 21:00, prawdziwą gratką dla fanów kultowych Fiatów 126p, Rajdem Maluchów. Później uczestnicy imprezy będą się bawić do muzyki z płyt winylowych w Parku Kopczyńskiego. 21 lipca o godz. 12:00 rozpocznie się Rajd Zabytkowych Pojazdów PRL-u (Wisła – Jabłonków – Wisła). Na godz. 20:00 zaplanowany jest dancing z zespołem muzycznym Ingi Papkali TST. Ostatniego dnia wiślańskiej Prywatki PRL-u, od godz. 12:00 zobaczymy wystawę starych pojazdów, o godz. 15:00 odbędzie się rajd rowerowy, a o godz. 17:00 Retro Koncert. Na zakończenie wystąpi Orkiestra Dęta Jablunkovanka.

Ponadto na Placu B. Hoffa: Miasteczko PRL-u tj. przejazdy Ogórkiem, woda z saturatora, lody bambino, PEWEX, bar mleczny, kartki na mięso, rajstopy, goździki i wiele innych atrakcji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama