, wtorek 21 stycznia 2020
Wisła: Pożegnanie z mundurem
Komendantem był przez blisko 12 lat, aż do dnia 5 lutego br., w którym zakończył służbę.  fot: http://cieszyn.slaska.policja.gov.plDodaj do Facebook

Wisła: Pożegnanie z mundurem

red./mat.pras.
Po 27 latach służby Komendant Komisariatu Policji w Wiśle podinsp. Marek Legierski pożegnał się z mundurem. Na tym stanowisku służył przez ostatnie 12 lat. Zastąpi go podkom. Tomasz Domagała.

Podinsp. Marek Legierski. ukończył Wojskowe Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu oraz odbył zasadniczą służbę wojskową w Straży Granicznej. W maju 1991 r został przyjęty do służby w Policji. Rozpoczął ją w Komisariacie Policji w Istebnej. Już w 1996 r. zostały mu powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Istebnej. Po tym wyróżnieniu awansował do korpusu aspirantów Policji i awansował na stanowisko detektywa służby kryminalnej wiślańskiego komisariatu. W 2003 r. został wyróżniony podwójnie- po ukończeniu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie został oficerem Policji w stopniu podkomisarza oraz mianowano go na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Ustroniu. Funkcję tą pełnił przez niecałe dwa lata. Następnie awansował na stanowisko Komendanta Komisariatu w wiślańskiej jednostce. Przez okres swej komendantury awansowany został do stopnia podinspektora. Komendantem był przez blisko 12 lat, aż do dnia 5 lutego br., w którym zakończył służbę.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama