, piątek 10 lipca 2020
Utrudnienia w ruchu w Wiśle i Istebnej
Odcinek przebiegający przez Wisłę i Istebną będzie zamknięty w godz. 14:00 – 17:00, w zależności od przebiegu przejazdu. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Utrudnienia w ruchu w Wiśle i Istebnej

KT
Już 7 sierpnia przez Wisłę i Istebną przejedzie jeden z największych światowych wyścigów kolarskich – Tour de Pologne. Będzie to czwarty etap. Kolarze wyjadą z Jaworzna, by zakończyć wyścig w Szczyrku.

Etap 4 przebiegać będzie przez Jaworzno - Mysłowice - Imielin - Chełm Śląski - województwo małopolskie - Zasole Bielańskie - Wilamowice - Pisarzowice - województwo małopolskie - Kobiernica - Porąbka - Międzybrodzie Bialskie - Czernichów - Tresna - Żywiec - Pietrzykowice - Łodygowice - Rybarzowice - Buczkowice - Szczyrk - Wisła - Istebna – Wisła- Szczyrk. Uczestnicy wyścigu przejadą drogami wojewódzkimi nr 942 oraz 941 dwukrotnie – „pętla” będzie prowadziła przez Wisłę Malinkę, następnie przez Wisłę Czarne w kierunku Rezydencji Prezydenta RP Zamku w Wiśle, Kubalonkę, Wisłę Centrum do stacji PKP i z powrotem do Wisły Czarnego. Następnie uczestnicy wyścigu będą się kierować w stronę Szczyrku.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami ruchu w związku z przejazdem uczestników wyścigu. Odcinek przebiegający przez Wisłę i Istebną będzie zamknięty w godz. 14:00 – 17:00, w zależności od przebiegu przejazdu. Ruch na trasie wyścigu zostanie otwarty bezpośrednio po przejeździe peletonu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama