, sobota 16 stycznia 2021
Ustrońska reumatologia ma nowego prezesa
Cezarego Tomiczka zastąpił Janusz Król – były starosta cieszyński. fot: DRDodaj do Facebook

Ustrońska reumatologia ma nowego prezesa

UM
Ze stanowiska został odwołany dotychczasowy prezes Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu. Cezarego Tomiczka zastąpił Janusz Król – były starosta cieszyński. Taką decyzję podjęła 8 kwietnia ukonstytuowana nowa Rada Nadzorcza. Na jej czele stanął Aleksander Cierniak, do niedawna zastępca burmistrza Cieszyna.

Nowy dyrektor ze służbą zdrowia do tej pory nie miał wiele wspólnego a jego pierwszym zadaniem po objęciu stanowiska będzie zmierzenie się z trwającym w placówce sporem zbiorowym pomiędzy zarządem placówki, a oddziałem terenowym Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii w Ustroniu.

Janusz Król - absolwent Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Cieszynie oraz Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Przez 11 lat zatrudniony jako specjalista technolog, programista obrabiarek CNC w firmach Celma oraz FACH SA, a przez kolejne 8 lat jako Dyrektor Techniczny w firmie produkcyjnej. W samorządzie od 20 lat. W ubiegłej kadencji pełnił funkcję Starosty Powiatu Cieszyńskiego a obecnie jest wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Cieszyńskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama