, wtorek 24 kwietnia 2018
Uniemożliwione życzenia noworoczne w Wiśle
Według Obywateli RP jedynym ich przewinieniem była próba nagrania na komórkę życzeń noworocznych z logo ich organizacji w dostępnej dla przechodniów strefie Zameczku. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Uniemożliwione życzenia noworoczne w Wiśle

CS
W noc sylwestrową, około godz. 2 po północy, kiedy przebywająca w wiślańskim Zameczku para prezydencka zapewne już spała, dwójka cieszyńskich działaczy ruchu Obywatele RP próbowała przed bramą wjazdową w kompleksie Zameczku nagrać na komórkę życzenia noworoczne dla prezydenta oraz dla osób protestujących przed Sejmem.

Życzenia miały być nagrane na tle przyniesionej przez nich tablicy z logo Obywateli RP. Spokojna próba nagrania została jednak uniemożliwiona przez funkcjonariuszy BORu, którzy dwójce działaczy ruchu Obywatele RP po ich wylegitymowaniu i spisaniu nakazali opuszczenie terenu wokół Zameczku.

Działający pokojowo i bez złych zamiarów Obywatele RP nie uzyskali od funkcjonariuszy BORu wyjaśnienia powodu ich interwencji. Według relacji zamieszczonej na FB Obywateli RP, dwójka cieszyńskich działaczy oddaliwszy się poza teren rezydencyjnego kompleksu Zameczku została zaraz zatrzymana przez patrol policji, ponownie wylegitymowana ,spisana oraz poddana szczegółowej indagacji przez policjantów, którzy dopytywali się m.in. czy współdziałają z nią inne osoby, tak jakby chodziło o grupę przestępczą.

Czynności te trwały około pół godziny, a w tym czasie przyjechał kolejny policyjny radiowóz. Według relacji na FB, przeszukany został nie tylko samochód dwójki cieszyńskich Obywateli RP , ale także torebka uczestniczki zdarzenia.

Według Obywateli RP jedynym ich przewinieniem była próba nagrania na komórkę życzeń noworocznych z logo ich organizacji w dostępnej dla przechodniów strefie Zameczku.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Debile lewackie. Mogą okupować, blokować i .....ć

Ci Obywatele RP powinni zmienić nazwę na Obywatele PRL, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać.

To jakieś bajki z mchu i paproci.
Wcale mnie nie dziwi, że autor tego "nadzwyczajnego" newsa ukrywa się pod inicjałami.

Ojjj co za straszna historia.....,,bojownicy KOD" są represjonowani))))))mieli się jeszcze położyć na ulicy i wołać ,,BOR DO NAS STRZELA"-oczywiście wszystko nagrywając komórką do sieci...

Ale się ta władza boi ciemnego ludu.

Tym biednym idiotom trzeba polecić dzisiejszy wpis na Fejsie Stana Mycielskiego. Koniecznie.

Padam na kolana. Prawdziwi męczennicy. A komu składali te życzenia? Rysiowi na Maderze? Czy Mattiemu na jego składkowego iPhona?

Chcieliscie PIS to teraz macie panstwo policyjne, a to dopiero poczatek......

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama