, środa 8 kwietnia 2020
Ulica Barujec w Brennej wyremontowana
Remont liczącego 138 metrów fragmentu ulicy Barujec rozpoczął się na początku marca, a skończył w połowie kwietnia. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Ulica Barujec w Brennej wyremontowana

mat.pras.
Dobiegł końca remont nawierzchni ulicy Barujec w Brennej. Teraz korzystanie z tej gminnej drogi jest dużo wygodniejsze.

Remont liczącego 138 metrów fragmentu ulicy Barujec rozpoczął się na początku marca, a skończył w połowie kwietnia. Potem przyszedł czas na konieczny odbiór robót i teraz inwestycja jest definitywnie zakończona. Oprócz modernizacji drogowej nawierzchni wykonano również siedem zjazdów na posesje. Inwestycja, którą zrealizowała firma Dro-Most Marek Kunz z Brennej, kosztowała 60 380 zł. - Ten remont planowaliśmy w ubiegłym roku, ale wówczas, z uwagi na kłopoty ze znalezieniem wykonawcy, nie udało się nam tego zadania zrealizować. Cieszę się, że teraz wszystko poszło sprawnie, inwestycja jest gotowa, a mieszkańcy tej ulicy, którzy co warte podkreślenia wsparli to zadanie finansowo, mogą korzystać z odnowionej drogi - mówi wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama