, środa 22 września 2021
Tablica wymiany umiejętności
Napisz na kartce, czego chciałbyś się nauczyć, co mógłbyś zaoferować w zamian, wpisz dane kontaktowe i… już! fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Tablica wymiany umiejętności

mat.pras.
W holu głównym Biblioteki Miejskiej pojawiła się nowa tablica – tablica wymiany umiejętności, na której można dzielić się swoją wiedzą, talentami i umiejętnościami na zasadzie barterowej, tzn. umiejętność za umiejętność. Piszesz, co potrafisz, a czego chciałbyś się nauczyć.

Marzyłeś o tym, aby nauczyć się grać na gitarze, ale nie wystarczało Ci czasu na regularne chodzenie na zajęcia? Lekcje języka angielskiego okazywały się zbyt drogie? Chcesz poznać ludzi, którzy interesują tym, co Ty, ale nie wiesz, gdzie ich znaleźć?

- Jest na to sposób! Napisz na kartce, czego chciałbyś się nauczyć, co mógłbyś zaoferować w zamian, wpisz dane kontaktowe i… już! Pamiętajcie, że w swoich wpisach możecie zamieszczać różne propozycje – od nauki pływania, gry na gitarze, walca wiedeńskiego, czy matematyki, po język migowy, naukę pieczenia ciasteczek cieszyńskich czy zajęcia logopedyczne. Tu nie ma żadnych ograniczeń. ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE! – zachęca Biblioteka Miejska w Cieszynie.

Pomysł polega na obrocie wiedzą jako największą wartością, jaką człowiek może przekazać drugiemu człowiekowi!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama