, niedziela 24 marca 2019
Sylwester w Skoczowie z Radiem Bielsko!
Równo o godz. 20.30 na Rynku w Skoczowie rozpocznie się zabawa, podczas której o północy pożegnamy stary rok i powitamy nowy -2018! fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Sylwester w Skoczowie z Radiem Bielsko!

red.
Nie wiesz jak spędzić tegorocznego Sylwestra? Koniecznie odwiedź w ten niezwykły wieczór skoczowski Rynek! To tam odbędzie się jedna z najciekawszych plenerowych imprez sylwestrowych w naszym regionie.

Równo o godz. 20.30 na Rynku w Skoczowie rozpocznie się zabawa, podczas której o północy pożegnamy stary rok i powitamy nowy -2018! Zaraz na początek spektakl fireshow w wykonaniu Bractwa Ognia SPALENI. Zobaczcie na co ich stać: https://www.youtube.com/watch?v=q0wuBN86iyU
Zaraz po pokazie (na rozgrzewkę) Zumba, którą poprowadzi Tomasz Matula. A później (co godzinę) wywiady z gośćmi, konkursy z nagrodami, wejścia na antenę Radia Bielsko oraz pokazy rocznej fotokroniki miasta.

31 grudnia wpadnij na skoczowski Rynek! Zapraszamy!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama