, czwartek 4 czerwca 2020
Sylwester na Skoczowskim Rynku!
Impreza rozpocznie się o 20.00 pokazem laserowym, który zaprezentuje historię miasta z okazji jego 750-lecia. fot: PixabayDodaj do Facebook

Sylwester na Skoczowskim Rynku!

Sylwester na Skoczowskim Rynku!

Jeśli nie masz jeszcze planów na sylwestrowy wieczór, a chcesz przeżyć niezapomniane pożegnanie starego roku, koniecznie przyjdź na Rynek w Skoczowie!

Impreza rozpocznie się o 20.00 pokazem laserowym, który zaprezentuje historię miasta z okazji jego 750-lecia. Od 21.00 zgromadzoną publiczność rozgrzeją największe hity muzyki rozrywkowej lat 60. i 90. w wykonaniu AQQ Band. Zabawa będzie trwać do 2.00 w nocy, przy przebojach takich gwiazd jak: Boney M., Abba, Michael Jackson, Jennifer Lopez, Maryla Rodowicz, Lady Pank i wielu innych. O muzykę zadba również DJ Ledman, który regularnie gra nie tylko w Polsce, ale także w Lodynie i Paryżu. Natomiast do tańca zachęcać będą piękne tancerki.

Nowy Rok przywitany zostanie wystrzałem z armaty, gdyż będzie to rok wyjątkowy. Rozpocznijmy go zatem rozświetlając rynek blaskiem 750 zimnych ogni.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a podobno będzie można się rozgrzać po pokazie laserowym ZUMBĄ. Kilka piosenek tuż po pokazie ma być zaprezentowane. A jak ZUMBA to i gorące rytmy i taniec i trochę ....ruchu i pewnie uśmiechu.

...a są już przecieki, że będzie też ZUMBA po pokazie laserowym ...około 20.40 do 21.00.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama