, czwartek 12 grudnia 2019
Spotkanie autorskie z Olgą Gitkiewicz
Spotkanie odbędzie się 23 października o godz. 17.00 w sali konferencyjnej cieszyńskiej biblioteki. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Spotkanie autorskie z Olgą Gitkiewicz

red./mat.pras.
Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza miłośników literatury na spotkanie autorskie z Olgą Gitkiewicz. Spotkanie odbędzie się 23 października o godz. 17.00 w sali konferencyjnej cieszyńskiej biblioteki.

Olga Gitkiewicz jest dziennikarką, redaktorką, freelancerką. Absolwentką wrocławskiej socjologii i Polskiej Szkoły Reportażu. Współpracuje z tygodnikiem „Polityka” i portalem gazeta.pl, na łamach których publikuje reportaże i teksty historyczne. W czasie pisania książki "Nie hańbi" (tegoroczna nominacja do nagrody Nike) rzuciła pracę w korporacji i przeprowadziła się z Wrocławia do Żyrardowa.

Spotkanie z dziennikarką jest częścią projektu „Obserwatorzy rzeczywistości”, które otrzymało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama