, czwartek 19 września 2019
Skoczów świętował 100-lecie Niepodległości
W dniu 11 listopada w Skoczowie odbyły się obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski. fot: FJDDodaj do Facebook

Skoczów świętował 100-lecie Niepodległości

red.
W dniu 11 listopada w całym kraju świętowano 100-lecie odzyskania Niepodległości Polski.

Świętował również Skoczów. Tam, główna część wydarzeń odbyła się na rynku miejskim. Nie zabrakło uroczystego odśpiewania hymnu Polski, pieśni patriotycznych, a symboliczny wymiar pokoju i wolności miało wypuszczenie gołębi. W trakcie obchodów nazwę zyskało nowe rondo na ulicy Mickiewicza w Skoczowie, które od teraz będzie upamiętniać tegoroczne uroczystości mianem „100-lecia Odzyskania Niepodległości”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Za J. Hasek :"Szwejku powiedzcie nam ile jest 12534 razy 8532 ?- 256- Dziękuje Panowie to mi wystarczy więcej wyjaśnień nie trzeba !.

ja-nek skąd w Tobie tyle jadu ?

dla ciebie może jad, może z jadowitej opcji jesteś - dla mnie wyważony i precyzyjny opis sytuacji po bolszewickim zamachu stanu jaki pisiactwo przy pomocy kleru katolickiego przeprowadza w Polsce - coś jeszcze wyjaśnić?

Twoje komentarze nie są wyważone, ale wywarzone - aż bulgocze w nich od nienawiści. Daj se na luz, bo Ci żyłka pęknie.

Skoczów jako jeden z ostatnich bastionów pisiactwa dostąpił niebywałych zaszczytów - najazd szwedzki i biskupia pielgrzymka, uroczyste odsłonięcie propagandowych banerów - i tylko złodziejskiego piętaszka do kolekcji lokalnych osobliwości zabrakło

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama