, środa 17 lipca 2019
Skoczów: „Feniks” po remoncie
Wartość robót, które sfinansowane zostały z budżetu Powiatu, wyniosła ok. 427 tys. zł. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Skoczów: „Feniks” po remoncie

red./mat.pras.
Skoczów: „Feniks” po remoncie

Zakończył się generalny remont na czterech kondygnacjach budynku głównego Powiatowego Domu Pomocy Społecznej „Fenix” w Skoczowie.

Zadanie obejmowało wykonanie nowych instalacji elektrycznych wraz z tynkowaniem i malowaniem pomieszczeń dla podopiecznych Domu. Jak mówi Starosta Cieszyński Janusz Król, dzięki remontowi wnętrze budynku zyskało bardziej przyjazny charakter i znacznie poprawiły się mieszkańcom warunki pobytu. Wartość robót, które sfinansowane zostały z budżetu Powiatu, wyniosła ok. 427 tys. zł.

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Feniks” w Skoczowie przeznaczony jest dla 120 dzieci i młodzieży oraz dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Dom zapewnia mieszkańcom całodobową opiekę zgodnie z obowiązującymi standardami, świadcząc usługi bytowe, opiekuńcze, edukacyjne i wspomagające.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama