, piątek 14 grudnia 2018
Scena COK: Gwiazdy YouTube w Cieszynie
Nie zabraknie też okazji do tańca!  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Scena COK: Gwiazdy YouTube w Cieszynie

mat.pras.
Pierwsza część ostatkowego szaleństwa w Browarze Zamkowym! Wystąpią gwiazdy polskiego Internetu: Letni, Chamski Podryw, Kabaret Czwarta Fala. Nie zabraknie też okazji do tańca!

Letni, Chamski Podryw to muzyczno - humorystyczna grupa z gatunku pop- hip-hop. Powstała w 2009r. w Kielcach, a skład tworzą Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz. "LCHP" zasłynął dzięki niezliczonej ilości hitów internetu, które na "youtube.com" obejrzano już przeszło 60 000 000 razy. Najsłynniejsze z nich to: "Czinkłaczento", "Pupa”, "Tylko hit na lato", „Gwizdek” (przeróbka amerykańskiego hitu FloRidy pt. „Whistle”) oraz "Winda" (przeróbka utworu Liber&M. Mijal- "Winny" stworzona we współpracy z Chwytakiem i Djem Wiktorem). Ponadto zespół wydał 2 długogrające płyty, pojawił się w wielu programach telewizyjnych i zagrał prawie 300 koncertów w całej Polsce. Wystąpił też w IV edycji programu „Must be the music”- odpadł przez decyzję jurorów ale wygrał w globalnym głosowaniu (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku.

Kabaret Czwarta Fala - formacja kabaretowa pochodząca z Kielc, twórcy internetowego hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął już ponad 35 milionów wyświetleń. Absolutnie najpopularniejszy kabaret na polskim YouTube! Autorzy parodii: zespołu Akcent (Przez kotlety mielone, Przekorny Kac), „Mój Passat robi we wsi szum” („Llama in my living room”), „Drogi król” („Daddy cool”), współtwórcy najbardziej znanych kawałków Cyber Mariana (Wąs, Miro Maro). Kilkadziesiąt minut przepełnione pozytywną energią, kontaktem z widownią, okraszone dawką humoru-to wszystko co czeka na Was podczas ich występu.

3 lutego – godz. 20.00 - Gwiazdy Youtube w Cieszynie// OSTATKI W BROWARZE CZ. 1
Bilety- 40 zł.
Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze. Zapraszamy.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

że takie rzeczy robi nasz Dom kultury to je gańba dla wszystkich pokoleń ceszynioków kierzy pracowali dla domu narodowego.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama