, środa 16 stycznia 2019
Rowerowy happening w Cieszynie
To nowa odsłona akcji „Rower pomaga”. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Rowerowy happening w Cieszynie

red./mat.pras.
To kolejna edycja akcji „Rower pomaga” fundacji ekologicznej Arka z Bielska-Białej. Happening, który odbędzie się na Rynku w Cieszynie, 9 maja o godzinie 11.00, będzie polegał na ułożeniu z 50 kół rowerowych z recyklingu wielkiego rowerowego serca – symbolu akcji.

To nowa odsłona akcji „Rower pomaga”. Fundacja zaprasza w niej miasta do rywalizacji na Endomondo, a później do współpracy i wzajemnej pomocy. Za każdy milion kilometrów, które rowerzyści dodadzą do rywalizacji, fundacja przekazuje rower wybranej przez uczestników akcji organizacji czy instytucji. Dla każdego miasta przeznaczone są 3 rowery. Miasta, które uzbierają najwięcej kilometrów rywalizują o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2018. Dla zwycięscy przygotowany został piękny, złoty dizajnerski rower oraz certyfikat.

W tym roku kilometry można wpisywać na stronie rowerpomaga.pl lub na aplikacji Endomondo pod linkiem: https://www.endomondo.com/challenges/36167071

8 maja br. akcja ROWER POMAGA zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała nagrodę TRAVELERY - 12 edycji plebiscytu National Geographic w kategorii „Społeczna inicjatywa roku”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama