, poniedziałek 1 czerwca 2020
Przepis na sukces
Wśród prelegentów znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Żak, Sebastian Kotow, Roman Kawszyn, Adam Szaran, Tomasz Zieliński, Piotr Cieszewski. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Przepis na sukces

red./mat.pras.
Szereg wykładów rozwijających umiejętności i poszerzających wiedzę z zakresu psychologii sprzedaży oraz motywacji i sposobów generowania zaufania, jak również storytelling’u w biznesie – to plan konferencji charytatywnej „Psychologia Sukcesu”, która odbędzie się 10 maja br. w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Organizowana jest przez Fundację Łatka, a cały uzyskany dochód zostanie przeznaczony na realizację celów statutowych fundacji.

Cele są szlachetne, ponieważ znajdziemy wśród nich: stworzenie lepszych warunków życia dzieciom będącym w trudnej sytuacji materialnej, zapewnienie opieki dzieciom chorym i niepełnosprawnym oraz rozpowszechnianie działań nastawionych na edukację i rozwój intelektualny dzieci i młodzieży. W zamian możemy uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce. Wśród prelegentów znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Żak, Sebastian Kotow, Roman Kawszyn, Adam Szaran, Tomasz Zieliński, Piotr Cieszewski. Całość poprowadzi Jarosław Kuźniar – znany prezenter radiowy i telewizyjny.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie prezentacja sztuki teatralnej „Nieboski FAKAP”, która jest wyjątkową w skali kraju propozycją rozwoju umiejętności zespołów handlowych lub osób, które pracują z klientem. Spektakl teatralny ukierunkowany został na ukazanie zagadnień z życia handlowego w taki sposób, by widz zidentyfikował się z bohaterem i poprzez uczestnictwo w jego historii wraz z nim przechodził zmianę wewnętrzną.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje o biletach można znaleźć po kliknięciu w link.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama