, środa 29 stycznia 2020
Pożar pociągu relacji Katowice-Wisła
Na miejsce przybyli strażacy z OSP w Wiśle Centrum i Jawornika oraz JRG Ustroń i Skoczów. fot: facebook/ OSP Wisła JawornikDodaj do Facebook

Pożar pociągu relacji Katowice-Wisła

DR
Wczoraj (28.05) około godz. 19:30 w Wiśle doszło do pożaru pociągu osobowego. Jego przyczyną prawdopodobnie były rozgrzane hamulce.

Pomiędzy stacjami Wisła Centrum – Wisła Głębce, w pociągu relacji Katowice-Wisła, z podwozia pociągu zaczął wydobywać się dym. Pociąg został zatrzymany, wysiało z niego trzech pasażerów, a obsługa rozpoczęła gaszenie pożaru gaśnicami proszkowymi. Ogień został szybko ugaszony. Na miejsce przybyli również strażacy z OSP w Wiśle Centrum i Jawornika oraz JRG Ustroń i Skoczów. Do szpitala na obserwację przewieziono dwóch pracowników Kolei Śląskiej, u których doszło do lekkiego podtrucia dymem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama