, sobota 16 stycznia 2021
Ogólnopolskie wyróżnienie dla Ryszarda Macury
Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbędzie się 9 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 na Jasnej Górze w auli im. Ojca Augustyna Kordeckiego, podczas spotkania ludzi sportu z okazji 28. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Sportowców do Matki Boskiej Częstochowskiej. fot: DRDodaj do Facebook

Ogólnopolskie wyróżnienie dla Ryszarda Macury

red./mat.pras.
Kapituła Nagród i Wyróżnień przy Katolickim Stowarzyszeniu Sportowym Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie na wniosek środowisk sportowych, przyznała Ryszardowi Macurze Burmistrzowi Cieszyna - Ogólnopolskie Wyróżnienie za wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport i rekreację, oparte na zasadach fair play.

Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbędzie się 9 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 na Jasnej Górze w auli im. Ojca Augustyna Kordeckiego, podczas spotkania ludzi sportu z okazji 28. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Sportowców do Matki Boskiej Częstochowskiej.

- Mamy wielką nadzieję, że przyznanie tego wielce zaszczytnego i prestiżowego ogólnopolskiego wyróżnienia będzie przypominać wszystkim ludziom o patriotycznym obowiązku nieustannej troski o rozwój fizyczny i duchowy młodego pokolenia, jaką winniśmy wszyscy naszej Ojczyźnie, a którego Pan Burmistrz jest żywym przykładem i wzorem do naśladowania – czytamy w informacji nadesłanej przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie.

Ceremonii przewodniczył będzie Poseł na Sejm RP, Szymon Giżyński w towarzystwie sportowców – Mistrzów Olimpijskich, Świata i Europy, a także w towarzystwie tysiąca młodych sportowców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama