, piątek 15 luty 2019
Od 1 maja zamknięty most Przyjaźni
Od 1 maja do 31 sierpnia 2018 roku zamknięty będzie dla ruchu kołowego most "Przyjaźni". fot: DRDodaj do Facebook

Od 1 maja zamknięty most Przyjaźni

red.
Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie informuje, iż w związku z prowadzonymi przez stronę czeską remontami dróg na terenie Czeskiego Cieszyna od 1 maja do 31 sierpnia 2018 roku, zamknięty będzie dla ruchu kołowego most "Przyjaźni" w ciągu ul. Zamkowej w Cieszynie.

- Remont będzie przez jakiś czas uciążliwy dla kierowców, ale z drugiej strony zostanie zrekonstruowany nowoczesny szlak, który rozpoczyna się w kierunku Karwinej i podąża w Kierunku Trzyńca. Dla kierowców samochodów będzie to całkiem coś innego. Rekonstrukcję przejdą również skrzyżowania, które zostaną zaopatrzone w inteligentne sterowanie światłami– mówi burmistrz Czeskiego Cieszyna Vít Slováček.

Dojazd do Republiki Czeskiej dalej będzie możliwy mostem "Wolności" w ciągu ul. 3 Maja oraz drogą krajową S52 w Cieszynie Boguszowicach.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I tu pytanie co zrobią włodarze Cieszyna. jak nic okazja to tego aby wyremontować ulicę Zamkową a w szczególności jej część z kostką brukową. Nic tylko zerwać, wyrównać podłoże i ułożyć na nowo tak jak to zrobiono z ulicą koło browaru. Czas pokaże co zrobią. Może wykorzystają okazję i poprawią chociaż minimalną cześć i tak słabej infrastruktury drogowej w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama