, poniedziałek 30 listopada 2020
Most Przyjaźni otwarty dla kierowców!
Powodem zamknięcia był remont ul. Wiaduktowej i Karwińskiej w Czeskim Cieszynie oraz modernizacja kanalizacji w centrum miasta.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Most Przyjaźni otwarty dla kierowców!

red.
O tydzień wcześniej udało się zakończyć prace nad rekonstrukcją kanalizacji w śródmieściu Czeskiego Cieszyna. Tym samym kierowcy mogą już korzystać z Mostu Przyjaźni oraz skrzyżowania ulic: Wiaduktowa, Ostrawska, Frydecka i Jabłonkowska.

Przypomnijmy, że wyżej wspomniany most oraz skrzyżowanie zostało zamknięte na początku sierpnia z inicjatywy czeskiej strony. Powodem był remont ul. Wiaduktowej i Karwińskiej w Czeskim Cieszynie oraz modernizacja kanalizacji w centrum miasta. To podobna sytuacja do tej sprzed dwóch lat, kiedy przeprowadzano rekonstrukcję kolei doprowadzających, torowiska i infrastruktury czeskocieszyńskiego dworca, a także mostów kolejowych na terenie miasta.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama